Zwiastun nowego filmu wytwórni A24 – horroru “Men” od Alexa Garlanda

Men Zwiastun filmu
Men Zwiastun filmu Alexa Garlanda / Foto Prime: A24, DNA Films

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią studio A24 udostępniło długo wyczekiwany zwiastun nadchodzącego filmu “Men” w reżyserii Alexa Garlanda. Twórca “Anihilacji” tym razem nakręcił kino grozy o wakacyjnym wyjeździe z piekła rodem – główna bohaterka terroryzowana jest przez grupę tytułowych mężczyzn w domu z dala od miasta.

Men Zwiastun filmu z Jessie Buckley w roli głównej

“Men” to film wielogatunkowy. Łączy w sobie elementy horroru, dramatu, a nawet fantastyki naukowej i opowiada o samotnej kobiecie, która wyrusza na wypoczynek na angielską wieś tuż po śmierci swojego męża. Rolę główną odegrała w “Men” Jessie Buckley, a na ekranie towarzyszyli jej Rory Kinnear (“007 Quantum of Solace”) oraz Paapa Essiedu (“Mogę cię zniszczyć”).

Buckley ubiega się o Nagrodę Akademii Filmowej, do której nominowano ją za drugoplanową rolę w filmie “Córka”. Czy Irlandka dostanie prestiżowego Oscara – przekonamy się pod koniec tygodnia. Natomiast horror “Men” ukaże się w kinach już w drugiej połowie maja. Planowana jest również premiera w Polsce (dystrybutorem będzie M2 Films), choć dokładnej daty na razie nie podano.

Obraz powstał dzięki wytwórni A24, która zajmie się też jego dystrybucją w USA. Studio słynie z kinofilskich, art-house’owych produkcji. W przeszłości przedsiębiorstwo wydało tak wysublimowane tytuły, jak “Ex Machina” (także w reżyserii Alexa Garlanda), “Pod skórą”, “Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”, “Lady Bird”“Climax”, “Midsommar” czy “Lighthouse”.

Men Zwiastun filmu – wideo

Previous Article
The Munsters Cassandra Peterson

Cassandra "Elvira" Peterson ułożoną agentką nieruchomości. Aktorka opowiada o roli w filmie "The Munsters"

Next Article
Alec Baldwin

Alec Baldwin nie rezygnuje z kariery aktora. Wystąpi w dwóch filmach o tematyce... bożonarodzeniowej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share