“The Munsters” z kategorią wiekową “PG” od MPAA. To pierwszy film Roba Zombiego z taką klasyfikacją

The Munsters Kategoria wiekowa
The Munsters Kategoria wiekowa od MPAA już przyznana / Foto Prime: Universal Studios; Instagram.com/robzombieofficial

Nowe wieści w sprawie nadchodzącego filmu Roba Zombiego, “The Munsters”, jednych na pewno ucieszą, a dla innych mogą okazać się rozczarowujące. Produkcja rockmana i reżysera filmowego, która prawdopodobnie utrzymana będzie w horrorowo-komediowym tonie, otrzymała oficjalną klasyfikację od MPAA.

The Munsters Kategoria wiekowa od MPAA może okazać się zaskoczeniem

Organizacja Motion Picture Association of America (MPAA) przyznała filmowi kategorię wiekową “PG” (od parental guidance suggested; do obejrzenia za zgodą rodziców). Tym samym “The Munsters” staje się pierwszym tytułem w dorobku Roba Zombiego, który będą mogły obejrzeć osoby poniżej siedemnastego roku życia. Wcześniejsze horrory kontrowersyjnego reżysera – jak “Dom tysiąca trupów” czy “Bękarty diabła” – były krwawymi gorefestami i otrzymały od MPAA kategorię “R”.

Film będzie bazował na klasycznym amerykańskim sitcomie o tym samym tytule, który nie epatował wulgarnością i przemocą – dlatego fani Potwornickich liczyli, że obraz nie będzie krwawym kinem grozy. Z kolei miłośnicy twórczości Zombiego stanowią inny obóz – swojego idola cenią właśnie za to, że umiejętnie żongluje groteską, bestialstwem i scenami wynaturzeń.

Zombie odniósł się do tych wieści na swoim profilu w serwisie Instagram – a właściwie sam przekazał je za pośrednictwem social mediów, ucinając wszelkie kalkulacje fanów:

— Do osób, które ciągle spekulują, zastanawiając się, czy mój film “The Munsters” będzie plugawy, brutalny i wstrętny, albo zakładają, że tak… Nie macie racji. Przy ulicy Mockingbird Lane będą działy się same dobre rzeczy.

Nowy film Roba Zombiego dostał klasyfikację “PG” za sprawą “ekranowej makabry, sugestywnego materiału, strasznych scen oraz umiarkowanie wulgarnego słownictwa”. Ingerencja MPAA podpowiada też, że “The Munsters” mogą ukazać się w kinach na terenie Stanów Zjednoczonych. Do tej pory padały sugestie, że film ukaże się jedynie na platformie VOD Peacock.

Film powstał dla studia Universal Home Entertainment i opowie o rodzinie przyjaznych potworów, zamieszkujących amerykańskie przedmieścia. Głową rodziny jest krewny Frankensteina, a jego żoną – nieumarła wampirzyca. Małżeństwo Potwornickich zagrali Jeff Daniel Phillips i Sheri Moon Zombie; w obsadzie znajdują się także Richard Brake, Daniel Roebuck, Jorge Garcia, Catherine Schell, Sylvester McCoy i Cassandra “Elvira” Peterson.

Post Zombiego retweetował m.in. Phillips.

Previous Article
Avenger Field Renee Zellweger

Renée Zellweger wystąpi jako bohaterska pilotka w dramacie o II wojnie światowej

Next Article
Jakoś to będzie Scena przedpremierowa

"Jakoś to będzie" - przedpremierowy fragment filmu z Dobromirem Dymeckim

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share