Nowe zdjęcie z filmu “Bones & All” Luki Guadagnino, a na nim Timothée Chalamet

Bones & All Nowe zdjęcie
Bones & All Nowe zdjęcie z filmu Guadagnino / Foto Prime Movies: Frenesy Film Comp., Per Capita Prod., MGM, United Artists; Yannis Drakoulidis

Jeszcze w tym roku powinien ukazać się nowy film w reżyserii Luki Guadagnino, “Bones & All” – zapowiadany jako kanibalistyczne love story. Gwiazdą szykowanego projektu jest jeden z najbardziej cenionych aktorów młodego pokolenia, Timothée Chalamet. Mamy dla Was nowe zdjęcie z planu.

Bones & All Nowe zdjęcie: Chalamet i naturalne wdzięki Ameryki

Fotografia przedstawia parę głównych bohaterów, których grają Timothée Chalamet i Taylor Russell. “Bones & All” to opowieść o niemożliwości kochania, a przy tym o potrzebie bycia kochanym. Film okraszony będzie retro klimatem – dzieje się bowiem za czasów prezydentury Ronalda Reagana. Zdjęcia zrealizowano w stanach Ohio i Nebraska.

Nad filmem piastuje Luca Guadagnino – twórca oscarowych “Tamtych dni, tamtych nocy”, w których również zagrał Chalamet. Jest to pierwszy projekt włoskiego reżysera kręcony w Stanach Zjednoczonych. Prawa do dystrybucji “Bones & All” nabyło studio MGM. Choć premiera w tym roku jest możliwa, twórcy na pewno nie wyrobią się z postprodukcją na czas majowego Festiwalu w Cannes. Szkoda, bo zapowiada się, że w rękach Guadagnino powstaje medytacyjne kino o posmaku indie dramatu, które świetne wkomponowałoby się w canneński harmonogram.

Bones & All Nowe zdjęcie z filmu Luki Guadagnino

Timothée Chalamet i Taylor Russell grają w “Bones & All” kochanków spoza społecznego marginesu. Spotykają się przypadkiem i odbywają wspólną podróż – mają do pokonania tysiąc mil, odwiedzają amerykańskie skanseny, opustoszałe miasteczka, jeżdżą polnymi drogami. Tak będzie przedstawiać się w filmie państwo Ronalda Reagana – “Bones & All” może nosić cechy krytyki politycznej.

Guadagnino z bohaterów swojego nowego filmu uczynił outsiderów. Finałowe sceny odpowiedzą na pytanie, czy ich inność i dziwność zniszczą rodzące się uczucie. Wszystkie drogi w “Bones & All” mają prowadzić postaci do traumatycznych wydarzeń z ich przeszłości.

Russell występuje w filmie jako główna protagonistka, Maren Yearly. Wkraczająca w dorosłość dziewczyna przemierza kraj w poszukiwaniu ojca. Nigdy go nie poznała, a ponieważ boryka się z nietypowymi skłonnościami, chce odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Maren codziennie próbuje poskromić w sobie żądzę krwi i brutalnych morderstw. Po cichu marzy o zjadaniu tych osób, które najbardziej ją kochają.

W “Bones & All” grają także Chloë Sevigny, Michael Stuhlbarg, André Holland, Francesca Scorsese, Jessica Harper, Mark Rylance, David Gordon Green, Anna Cobb i Jake Horowitz.

Previous Article
Ben Stiller jako Jack Torrance

Ben Stiller chwyci za siekierę. Aktor zagra Jacka Torrance'a ze "Lśnienia"

Next Article
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 na Netfliksie

Dzisiejsza premiera na Netfliksie: "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share