Powstanie 4. sezon “Detektywa”. Wybrano nową ekipę realizacyjną

Detektyw Sezon 4
Detektyw Sezon 4. – nazwiska twórców / Foto Prime: HBO, Anonymous Content

Pamiętacie serial kryminalny “Detektyw”, w Polsce nadawany przez HBO? W jego dotychczasowych odcinkach grały m.in. takie sławy, jak Matthew McConaughey, Colin Farrell czy Alexandra Daddario. O powstaniu 4. sezonu mówi się od dłuższej chwili. Teraz wiemy już, że nie będzie przy nim pracował twórca formatu – Nic Pizzolatto.

Detektyw Sezon 4. – znamy nazwiska twórców

Tytuł nadchodzącego, 4. sezonu to “True Detective: Night Country”. Za jego scenariusz odpowiedzialna będzie Issa López – która wyreżyserowała m.in. filmy “Do sławy jeden krok” i “Tygrysy się nie boją”. Z kolei producentem wykonawczym nowej serii będzie Barry Jenkins – twórca oscarowego dramatu obyczajowego “Moonlight” czy serialu “Drodzy biali!”.

HBO nie ustosunkowało się jeszcze do tych doniesień, ale z racji, że “Detektyw” to jeden z najbardziej wypatrywanych telewizyjnych powrotów, serial powinien być dla stacji priorytetem. Po raz pierwszy o nadejściu 4. sezonu usłyszeliśmy w lutym 2019 roku, ale później informacji produkcyjnych już nie było. Twórcy pracują ponoć nad “odpowiednim tonem i klimatem” serialu. Nie powiedziano jednak, czy będzie on zgodny, synonimiczny z poprzednimi seriami, czy może ma się od nich różnić.

Reżyserką odcinka pilotażowego będzie López. Zgodnie z tytułem poprzednie sezony “Detektywa” opowiadały o pracy policjantów świadczących usługi detektywistyczne oraz o morderstwach w małych miasteczkach.

Previous Article
Harry Potter i przeklęte dziecko Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe absolutnie nie chce już grać Harry'ego Pottera i dodaje: "Może wrócę do tej roli za 40 lat"

Next Article
Box Office Batman

"Batman" nadal włada amerykańskimi kinami. Top 10 notowania box office w USA

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share