Alexandra Daddario zagra potężną czarownicę w serialowej adaptacji książki Anne Rice

Mayfair Witches Alexandra Daddario
Mayfair Witches Alexandra Daddario w obsadzie serialu AMC / Foto Prime: Kadr z filmu “Baywatch. Słoneczny patrol” (2017; Paramount, Seven Bucks)

Alexandra Daddario dołączyła do obsady serialu “Mayfair Witches”, który będzie stanowił adaptację książki Anne Rice. Projekt powstaje dla stacji telewizyjnej AMC.

Mayfair Witches Alexandra Daddario zagra postać potężnej czarownicy

Alexandra Daddario pozostaje najbardziej znana z ról w filmach “Baywatch. Słoneczny patrol” i “San Andreas” (w obu grała z The Rockiem). Wkrótce w aktorskim CV 36-latki pojawi się nowy tytuł. Serwis “Variety” potwierdził, że Daddario pojawi się w serialu “Mayfair Witches” w roli pierwszoplanowej.

Postać Daddario w serialu to Rowan – utytułowana lekarka, która jest zarazem spadkobierczynią niezwykłych mocy i należy do rodu potężnych czarownic. Kobieta z trudem odnajduje się w tym położeniu, nie jest przygotowana do roli wiedźmy. Dowiaduje się też o istnieniu pewnej mrocznej siły, która od stuleci prześladuje jej rodzinę.

Premiera “Mayfair Witches” ma odbyć się w tym roku; zaplanowano emisję ośmiu odcinków. Showrunnerką serialu została Esta Spalding.

To nie jedyny nadchodzący serial AMC, który będzie ekranizacją prozy Anne Rice. Sam Reid i Jacob Anderson wystąpili też w odcinkowej adaptacji klasycznego “Wywiadu z wampirem” – widowisko również ukaże się na antenie AMC w 2022 roku.

Previous Article
Johnny & Clyde Megan Fox

Megan Fox "skrzywioną umysłowo księżniczką" w filmie kryminalnym "Johnny & Clyde"

Next Article
Nicholas Brendon

Gwiazdor serialu "Buffy", Nicholas Brendon, nazywa Davida Boreanaza "nudziarzem" i dodaje: "Nie zasłużył na spin-off"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share