Potwierdzono, że powstanie serialowy spin-off “Batmana”. Colin Farrell wróci jako Pingwin

Pingwin spin-off
Pingwin Spin-off filmu o Batmanie z Colinem Farrellem / Foto Prime: Wikimedia Commons

Oficjalnie potwierdzono, że powstanie serialowy spin-off nadchodzącego filmu o Batmanie. Widowisko z Robertem Pattinsonem jako Bruce’em Wayne’em ukaże się na ekranach kin dopiero w marcu, a już teraz wiadomo, że doczeka się ono odcinkowej wariacji. Serial skupi się na postaci Pingwina – w tej roli Colin Farrell.

Pingwin Spin-off nadchodzącego filmu o Batmanie powstanie dla HBO Max

Film “Batman” w reżyserii Matta Reevesa ukaże się w kinach już 2 marca 2022 roku. O superprodukcji dużo już powiedziano i chyba wszyscy kinomani są ciekawi, jak z rolą tytułową poradził sobie Robert Pattinson. Oswalda Cobblepota, czyli zbrodniczego Pingwina zagrał w filmie Colin Farrell. Okazuje się, że 45-latek wystąpi też we własnym spin-offie.

Serialowy projekt o Pingwinie będzie emitowany przez serwis HBO Max. Poznamy w nim historię Cobblepota, który zyskuje władzę nad miastem Gotham. Według wstępnych zapowiedzi telewizyjna produkcja będzie przypominać kultowy film Briana De Palmy “Człowiek z blizną” (1983).

Scenariusz serialu HBO Max przygotuje Lauren LeFranc, która pracowała m.in. przy “Agentach T.A.R.C.Z.Y.” czy “Hemlock Grove”. Producentami wykonawczymi będą Matt Reeves oraz sam odtwórca roli głównej, Colin Farrell.

Pingwin to kultowy antybohater, który jest jednym z największych przeciwników Batmana. Gangster i złodziej jest postrachem Gotham City. Z powodu wzrostu, pokaźnego nosa i wydatnego brzucha przypomina właśnie pingwina. Czarny charakter debiutował w jednym z komiksów DC z grudnia 1941 roku. W przeszłości ikoniczną rolę Pigwina stworzył Danny DeVito (w mrocznych filmach Tima Burtona). Postać grali też Burgess Meredithi Robin Lord Taylor.

Previous Article
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni sequel

Powstanie sequel filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni"

Next Article
Zaklinacze koni Shawn Roberts

Shawn Roberts powraca jako kowboj w serialu "Zaklinacze koni"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share