Danny Trejo na planie zdjęciowym serialu “Księga Boby Fetta”

Księga Boby Fetta Danny Trejo
Księga Boby Fetta Danny Trejo w obsadzie serialu / Foto Prime: twitter.com/officialDannyT

Aktor Danny Trejo zamieścił na Twitterze zdjęcie z planu serialu “Księga Boby Fetta” – towarzyszy mu odtwórca roli tytułowej, Temuera Morrison. Znany m.in. z “Od zmierzchu do świtu” gwiazdor został obsadzony w wysokobudżetowej produkcji Disney+.

Księga Boby Fetta Danny Trejo gościnnie w serialu

Danny Trejo wystąpił w trzecim odcinku nadawanego obecnie serialu “Księga Boby Fetta” – zagrał trenera rancora, który należy do głównego bohatera. W uniwersum “Gwiezdnych wojen” rancory to niezwykle agresywne drapieżniki, które wystawiane są w kosmicznych walkach. Na Twitterze aktor opublikował fotografię z planu, na której widzimy jego, Morrisona i protetyczną głowę olbrzymiego zwierzaka.

77-letni Trejo opisał zdjęcie następująco: “Maczeta nareszcie wyruszył w kosmos. Praca z Temuerą Morrisonem i innymi twórcami serialu ‘Księga Boby Fetta’ była czymś wspaniałym.”

Wpis nawiązuje do filmu “Machete Kills in Space”, który od lat zapowiadany jest jako następny sequel “Maczety” (2010), ale dotąd nigdy nie wszedł oficjalnie w fazę produkcji. Oryginalny film o Isadorze “Maczecie” Cortezie wyreżyserował Robert Rodriguez, który miałby też stworzyć kontynuację. Co ciekawe Rodriguez jest też producentem wykonawczym serialu “Księga Boby Fetta”.

Serial Disney+ jest spin-offem doskonale przyjętego, pokrewnego projektu – “The Mandalorian”. Jego bohater, Boba Fett, to utytułowany łowca nagród i syn Jango Fetta.

Filmografię Danny’ego Trejo zamyka tegoroczny horror “The Legend of La Llorona”.

Księga Boby Fetta Danny Trejo u boku Temury Morrisona

Previous Article
Śmierć nadejdzie dziś 3

"Śmierć nadejdzie dziś 3": Jason Blum zapowiada nadejście sequela

Next Article
Thread Film

"Thread" studia Sony to połączenie filmów "Obcy – decydujące starcie" i "Powrót do przyszłości"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share