Christopher Lloyd opowiada o projekcie z udziałem Ricka, Morty’ego i bohaterów “Powrotu do przyszłości”

Christopher Lloyd
Christopher Lloyd odnosi się do Ricka i Morty’ego. Czy powstanie filmowa wersja serialu z jego udziałem? / Foto Prime: Universal, Amblin; Adult Swim, Warner Bros. Television Distribution

Czy są szanse na powstanie crossoveru, w którym spotkają się Rick Sanchez, Morty Smith oraz Marty McFly i dr Emmett Brown z trylogii “Powrót do przyszłości”? Na pewno chcą tego fani – zarówno serialu Adult Swim, jak i filmowej trylogii. Czy Christopher Lloyd mógłby wcielić się w serialowego genialnego naukowca? W końcu Doc i Rick wyglądają jak dwie krople wody. Komentuje sam 83-letni aktor.

Christopher Lloyd pochyla się nad Rickiem i Mortym

Po tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Saturn Christopher Lloyd postanowił odnieść się do serialu “Rick i Morty”:

— Pomyślałem sobie, że jeśli Rick i Morty przebywają gdzieś w przestrzeni kosmicznej i przypadkiem trafiają na Doca i Marty’ego, cała czwórka może się poznać. A w ten sposób moglibyśmy otrzymać dobrą historię. Myślę, że to byłaby prawdziwa frajda zobaczyć tych czterech bohaterów razem w akcji.

I choć Christopher Lloyd nie zajmuje decyzyjnego stanowiska w kwestii obu serii (“Powrót do przyszłości”, “Rick i Morty”), warto pamiętać, że jest po prostu znanym, a w pewnych kręgach nawet kultowym aktorem. Jego słowa mają więc znaczenie i puszczone w przestrzeń medialną, mogą wywołać dużo szumu.

Lloyd na razie tylko spekuluje, jak mógłby wyglądać film lub serial w formie crossovera.

O wielkim zapotrzebowaniu fanów fantastyki naukowej na powiązanie Lloyda z uniwersum “Ricka i Morty’ego” może świadczyć klip, który ukazał się w sieci parę miesięcy temu. Przedstawiał on aktorską wersję serialu – Lloyda jako Ricka Sancheza oraz Jaedena Martela w roli nastoletniego Morty’ego. Spot reklamowy Adult Swim to ukłon w kierunku miłośników “R&M”, którzy od lat podnoszą serialowi słupki oglądalności.

Previous Article
Legalna blondynka 3

"Legalna blondynka 3" - nowe wieści w sprawie filmu i postaci Elle Woods. Kiedy premiera?

Next Article
Mumia 4 Brendan Fraser

"Mumia 4" - są szanse, że Brendan Fraser powróci w kolejnej odsłonie serii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share