Nicolas Cage na temat filmu “Bez twarzy 2”: “Uda się tylko jako sequel. W kontynuacji sam chętnie zagram”

Bez twarzy 2
Bez twarzy 2 – co wiemy o filmie? / Foto Prime: Paramount, Touchstone, Permut Presentations, Buena Vista International

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o szykowanym projekcie – filmie akcji “Bez twarzy 2”. Czy od tego czasu w pracach nad materiałem zaszły jakieś postępy? Do tematu “Face/Off 2” odniósł się znany z części pierwszej Nicolas Cage.

Bez twarzy 2 – Nicolas Cage na temat możliwej kontynuacji

W ostatnim wywiadzie dla serwisu “The Hollywood Reporter” poruszono między innymi temat filmu “Bez twarzy”, który na przestrzeni lat stał się dziełem kultowym, uwielbianym przez rzesze. Jesienią ubiegłego roku pojawiły się doniesienia, że powstanie projekt “Face/Off 2”, ze scenariuszem Simona Barretta. Nicolas Cage został zapytany, czy chciałby “ponownie odwiedzić” świat przedstawiony w części pierwszej. Oto, co odpowiedział:

— Od dłuższego czasu nic nie słyszałem o filmie “Bez twarzy 2”. Bardzo często do sieci trafiają informacje o przypuszczalnych projektach, które nie mają żadnego właściwego fundamentu, punktu zahaczenia. Tak samo jest ze “Skarbem narodów 3”: słyszymy o nim od czternastu lat. Czy fajnie jest wyobrazić sobie taki projekt? Jasne. Czy praca na planie “Bez twarzy 2” byłaby dla mnie ekscytująca? Zdecydowanie. Ale John Woo był istotną częścią tego filmu, był jego głosem. Nie może powstać remake. Chyba nawet ci filmowcy to przyznali – że taki film może powstać tylko jako sequel.

Mówiąc o “tych filmowcach”, aktor miał na myśli Barretta i Adama Wingarda. Z wypowiedzi jasno wynika, że jeśli film “Bez twarzy 2” powstanie i będzie kontynuacją, Nicolas Cage chętnie zaszczyci twórców swoją obecnością i wystąpi przed kamerą. Pierwszy film z serii opowiadał o agencie FBI, który przejmuje tożsamość zabójcy własnego syna.

“Bez twarzy” to jeden z filmów, do których nawiązano w surrealistycznej komedii “Nieznośny ciężar wielkiego talentu”, z Cage’em w roli głównej.

Previous Article
Wielka wolność Data premiery

"Wielka wolność" - austriacki kandydat do Oscara. Data premiery w polskich kinach, zwiastun

Next Article
Pearl - Ti West

Ti West - twórca "Domu diabła" - odsłonił swój nowy horror, "X". Powstał już prequel tego filmu i wkrótce trafi do dystrybucji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share