“Bez twarzy 2” – powstaje sequel filmu z Travoltą i Cage’em. Autor scenariusza opowiada o projekcie

Bez twarzy 2 kiedy
Bez twarzy 2 – co wiemy o filmie / Foto AZN: Paramount, Touchstone, Permut Presentations, Buena Vista International

Studio Paramount Pictures przymierza się do realizacji filmu “Bez twarzy 2”, kontynuacji hitowego thrillera z 1997 roku. Oryginał wyreżyserował John Woo. Za “dwójkę” odpowiedzialny będzie Adam Wingard (“Godzilla vs. Kong”).

Bez twarzy 2 – Simon Barrett o filmie

Na temat projektu wypowiedział się Simon Barrett, który jest autorem scenariusza. Barrett i Wingard współpracowali łącznie przy ponad dziesięciu produkcjach – należą do nich “Blair Witch”, “Gość” i “Następny jesteś ty”. W rozmowie z serwisem “ComicBook” autor fabuły ujawnił:

— Powstał już scenariusz, a my dokonujemy poprawek. Jesteśmy podekscytowani na myśl o nowym kierunku. Paramount i producent Neil Moritz są po naszej stronie. Mnie i Adamowi aż dwa lata zajęło zdobywanie uwagi studia. Nasz pomysł na projekt “Bez twarzy 2” był mylący, a pracownicy wytwórni mówili nam: “To, co chcecie przekazać, jest fajne, ale czy możecie wyjaśnić szczegóły – np. kto nosi czyją twarz w danej scenie?”

Ponoć Paramount zapłacił Barrettowi i Wingardowi za przygotowanie 35-stronicowego scenopisu, który nie był tak zagmatwany, jak poprzednia wersja skryptu.

— Pracownicy studia bardzo ekscytują się naszym projektem, do czego nie jestem przyzwyczajony. Myślę, że może być to spowodowane tym, jaki sukces odniósł poprzedni film mojego kumpla Adama.

Mowa, oczywiście, o superprodukcji “Godzilla vs. Kong”, która zainkasowała dotąd 467,8 mln dolarów w światowych kinach i była wielkim przebojem wśród subskrybentów HBO Max.

Pierwszy film z serii, “Bez twarzy”, opowiadał o agencie FBI, który przejmuje tożsamość zabójcy własnego syna. Obraz, w którym role główne zagrali John Travolta i Nicolas Cage, okazał się wielkim sukcesem kasowym.

Previous Article
Ostatniej nocy w Soho zwiastun

ZWIASTUN: "Ostatniej nocy w Soho". Nowy film z Anyą Taylor-Joy

Next Article
Ostatni pojedynek premiera

PREMIERA: "Ostatni pojedynek" Ridleya Scotta. W obsadzie Affleck, Damon i Driver

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share