Henry Cavill, Dua Lipa i ich namiętny taniec – pierwsze spojrzenie na szpiegowską superprodukcję “Argylle”

Henry Cavill i Dua Lipa
Henry Cavill i Dua Lipa w filmie Argylle – pierwsze spojrzenie / Foto: Wikimedia Commons

Apple TV+ udostępniło w sieci pierwszą oficjalną fotografię z nadchodzącego filmu szpiegowskiego “Argylle” – w rolach przodujących Henry Cavill i Dua Lipa. Na zdjęciu widzimy wspomnianych aktorów złapanych w momencie bardzo namiętnego tańca.

Henry Cavill i Dua Lipa na zdjęciu z kryminału Argylle – pierwsze spojrzenie na film

Henry Cavill i Dua Lipa to nie jedyne pierwszoligowe gwiazdy, które wystąpiły w “Argylle”. Obsadę widowiskowej produkcji zasilają ponadto John Cena (“Peacemaker”), Catherine O’Hara (“Sok z żuka”), Samuel L. Jackson (“Pulp Fiction”), Bryce Dallas Howard (“Rocketman”), Bryan Cranston (“Breaking Bad”), Sam Rockwell (“Zielona mila”), Ariana DeBose i Rob Delaney.

Dua Lipa – piosenkarka, wykonawczyni hitu “Levitating” i laureatka nagrody Grammy – debiutuje filmem “Argylle” jako aktorka. Szpiegowskie widowisko będzie miało premierę jeszcze w tym roku – dystrybucją zajmie się platforma Apple TV+. “Argylle” ma rozpocząć dłuższą serię filmową, na którą złożą się co najmniej trzy odsłony. Film bazuje na książce Ellie Conway.

Bohaterem filmu jest tytułowy Argylle (Cavill) – najlepszy szpieg świata, który doznaje amnezji i zaczyna wierzyć, że jest pisarzem… powieści kryminalnych. Za realizację superprodukcji odpowiada wytwórnia Marv Films.

Na Twitterze ukazała się też (bardzo) krótka zapowiedź wideo, przedstawiająca właśnie scenę taneczną. W klipie pojawiają się Henry Cavill – w bardzo nietypowym dla siebie uczesaniu – Dua Lipa i Ariana DeBose.

Previous Article
Blue Beetle Harvey Guillen

Harvey Guillén - wampirzy sługus z "Co robimy w ukryciu" - walczy o rolę w superbohaterskim widowisku DC

Next Article
Heart of Stone Obsada

Znamy nazwiska aktorów, którzy zagrają w thrillerze Netfliksa "Heart of Stone" z Gal Gadot

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share