Harvey Guillén – wampirzy sługus z “Co robimy w ukryciu” – walczy o rolę w superbohaterskim widowisku DC

Blue Beetle Harvey Guillen
Blue Beetle Harvey Guillen dołączy do obsady komiksowej adaptacji? / Foto Prime: instagram.com/harveyguillen

Harvey Guillén, znany przede wszystkim jako Guillermo de la Cruz z serialu komediowego “Co robimy w ukryciu”, ma szansę na angaż do nowego przedsięwzięcia wytwórni DC Films. Mowa o projekcie “Blue Beetle”, który opowie o superbohaterze latynoskiego pochodzenia.

Blue Beetle Harvey Guillen z szansą na rolę w widowisku DC Films

Film “Blue Beetle” został po raz pierwszy ogłoszony w ubiegłym roku. Portale zajmujące się tematyką kinową poinformowały wówczas, że będzie to pierwszy obraz w uniwersum DC, którego głównym bohaterem będzie latynoski superbohater. W filmie młody chłopak meksykańskiego pochodzenia, Jaime Reyes, zyskuje supermoce za sprawą pochodzącego z kosmosu… chrząszcza.

O rolę w filmie ubiega się Harvey Guillén, grający wampirzego sługusa Guillermo w serialu “Co robimy w ukryciu”. Na razie nie wiadomo, jaka postać przypadłaby mu w udziale w “Blue Beetle”.

W komediowym “Co robimy w ukryciu” Guillén występuje jako Guillermo – lokaj i niejako opiekun wampirzej “rodziny” zamieszkującej na Staten Island. Mężczyznę i jego pana, Nandora (Kayvan Novak), łączy silna więź, do której ten drugi nie lubi się przyznawać. Guillermo po cichu marzy, że Nandor przemieni go w krwiopijcę i zapewni mu życie wieczne.

Za reżyserię filmu DC odpowiada Ángel Manuel Soto – twórca nagradzanego dramatu “Królowie Charm City”, który pracuje jednocześnie przy nowej odsłonie serii “Transformers”. Scenariusz “Blue Beetle” przygotował Gareth Dunnet-Alcocer (“Wystrzałowa miss”).

Początkowo “Blue Beetle” pomyślany został jako Original powstający dla platformy HBO Max. Ostatecznie zmieniono plany dystrybucyjne – film ukaże się w kinach 18 sierpnia 2023 roku.

Previous Article
Diuna 2 Florence Pugh

Florence Pugh ubiega się o rolę w "Diunie 2". Trwają negocjacje w sprawie jej występu

Next Article
Henry Cavill i Dua Lipa

Henry Cavill, Dua Lipa i ich namiętny taniec - pierwsze spojrzenie na szpiegowską superprodukcję "Argylle"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share