Znamy nazwiska aktorów, którzy zagrają w thrillerze Netfliksa “Heart of Stone” z Gal Gadot

Heart of Stone Obsada
Nowe nazwiska w obsadzie netfliksowego kryminału z Gal Gadot / Foto Prime: Instagram – @matthiasschweighoefer, @philipp_gladsome; YouTube – kanał National Theatre

W minionym miesiącu informowaliśmy o szykowanym do realizacji thrillerze szpiegowskim “Heart of Stone”, którego gwiazdą została Gal Gadot. Projekt powstaje dla największej platformy streamingowej na świecie – Netfliksa. Kogo jeszcze zobaczymy w filmie poza słynną ekranową Wonder Woman, Gadot?

Heart of Stone Rośnie obsada netfliksowego widowiska z Gal Gadot

Jako pierwsi angaż do filmu otrzymali Gal Gadot i Jamie Dornan (“Belfast”). Teraz serwis “Deadline Hollywood” ujawnia kolejne nazwiska. Obsadę właśnie zasilili: Sophie Okonedo, Matthias Schweighöfer, Paul Ready (“Terror”) oraz Jing Lusi (“Bajecznie bogaci Azjaci”).

Okonedo jest najbardziej pamiętana ze swojej nominowanej do Oscara roli w dramacie biograficznym “Hotel Ruanda”. Pochodzący z Niemiec Schweighöfer wsławił się ubiegłorocznymi kreacjami w “Armii umarłych” Zacka Snydera oraz “Armii złodziei”, którą sam wyreżyserował. W obu filmach grał Ludwiga Dietera – włamywacza otwierającego sejfy.

“Heart of Stone” to thriller z wątkiem międzynarodowej afery szpiegowskiej. Choć fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy, w materiałach prasowych porównano ją do serii o agencie 007, Jamesie Bondzie. Obraz wyreżyseruje Tom Harper, twórca m.in. “Anioła śmierci” i dramatu muzycznego “Siła marzeń”, a za scenariusz odpowiadają Greg Rucka i Allison Schroeder. Schroeder była nominowana do Nagrody Akademii Filmowej za skrypt “Ukrytych działań”.

Gal Gadot nie tylko w filmie wystąpi, ale też go wyprodukuje. Za swoją pracę otrzyma wysoką, 8-cyfrową gażę. Netflix wywalczył prawa do “Heart of Stone” po tym, jak tytuł wystawiono na aukcję – ponoć konkurencja robiła wszystko, by odkupić film dla siebie. Teraz jest on traktowany priorytetowo przez giganta VOD, który chce prędko film zrealizować i udostępnić na swojej platformie.

Nie znamy daty premiery filmu.

Previous Article
Henry Cavill i Dua Lipa

Henry Cavill, Dua Lipa i ich namiętny taniec - pierwsze spojrzenie na szpiegowską superprodukcję "Argylle"

Next Article
Obi-Wan Kenobi Serial

"Obi-Wan Kenobi" coraz bliżej. Są już pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share