“Obi-Wan Kenobi” coraz bliżej. Są już pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu

Obi-Wan Kenobi Serial
Obi-Wan Kenobi – pierwsze zdjęcia z serialu / Foto Prime: 20th Century Fox, Lucasfilm Ltd.

Na oficjalnej stronie serwisu “Entertainment Weekly” pojawiły się pierwsze oficjalne fotosy z serialu “Obi-Wan Kenobi”. Ewan McGregor pojawia się w nim jako tytułowy mistrz Jedi, znakomicie posługujący się mieczem świetlnym. Pierwszy odcinek serialu zobaczymy już pod koniec maja.

Obi-Wan Kenobi Serial – pierwsze zdjęcia z Ewanem McGregorem

Ewan McGregor pojawił się na okładce nowego wydania tradycyjnego “Entertainment Weekly” – na zdjęciu pozuje w charakterystycznym stroju swojego bohatera. Przy okazji jest to czterdzieste pierwsze z kolei wydanie czasopisma, w którym na okładce wykorzystano starwarsowe postacie. McGregor gości już po raz szósty na głównej stronie “Entertainment Weekly”.

Na stronie magazynu pojawiła się garść świeżo udostępnionych fotosów promocyjnych z serialu “Obi-Wan Kenobi” – na większości widzimy właśnie McGregora. Na paru zdjęciach pojawia się także aktorka Moses Ingram, grająca nowy czarny charakter – Inkwizytorkę Revę.

Premiera serialu przypada na 25 maja, kiedy pierwszy odcinek – w reżyserii Debory Chow – trafi na platformę Disney+. Powstało łącznie sześć epizodów, scenarzystą jest Joby Harold. Zdjęcia do serialu zostały ukończone we wrześniu, a obecnie nadchodzące widowisko znajduje się na etapie postprodukcji.

W serialu o mistrzu Jedi grają też Hayden Christensen, Joel Edgerton, Kumail Nanjiani, Rupert Friend i Benny Safdie. Rzecz dzieje się osiem lat po wydarzeniach znanych z “Gwiezdnych wojen: Części III – Zemsty Sithów”. Obi-Wan Kenobi wciąż jest zdruzgotany, że jeden z jego uczniów został lordem Sith. Dokładna fabuła serialu jest owiana tajemnicą, choć twórcy zapowiadają “Obi-Wana…” jako “szaloną, kosmiczną przygodę”.

Previous Article
Heart of Stone Obsada

Znamy nazwiska aktorów, którzy zagrają w thrillerze Netfliksa "Heart of Stone" z Gal Gadot

Next Article
The Resort Nick Offerman

Nick Offerman w serialu platformy Peacock o tropikalnych wakacjach i zagadkowym morderstwie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share