Serial “Peacemaker” z Johnem Ceną doczeka się 2. sezonu

Peacemaker Sezon 2
Peacemaker Sezon 2. zamówiony przez HBO Max / Foto Prime: Twitter.com/HBOMax; WarnerMedia Direct, Troll Court, The Safran Comp., Warner Bros.

Serial komediowo-sensacyjny “Peacemaker” oficjalnie otrzymał zielone światło na realizację 2. sezonu. Produkcja Jamesa Gunna z Johnem Ceną w roli tytułowej została znakomicie oceniona przez krytyków i obecnie utrzymuje wynik 95 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes.

Peacemaker Sezon 2. zamówiony przez HBO Max

Informacje o przedłużeniu emisji “Peacemakera” przekazał John Cena na swoim twitterowym profilu. W poście gwiazdora czytamy:

— Poznanie Peacemakera i zostanie nim było czymś niezwykle zabawnym, a James Gun jest totalnym geniuszem. To przywilej pracować przy takim serialu, z taką obsadą i ekipą realizacyjną. Jestem uradowany, że przyniesiemy jeszcze więcej pokoju w sezonie drugim.

James Gunn, odpowiedzialny za reżyserię większości odcinków, pracę przy serialu uznał za “jedno z najważniejszych wydarzeń” w swoim życiu, nie tylko zawodowym. “To wspaniałe doświadczenie wiedzieć, że widzowie pokochali nasz serial. Nie mogę doczekać się pracy przy dalszych odcinkach”, dodaje Gunn.

John Cena występuje w serialu jako Christopher Smith. Jego wzniosła, tytułowa ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę. Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele.

Sezon pierwszy “Peacemaker” pokazywany jest przez HBO Max. Premiera ostatniego, ósmego odcinka ma miejsce dziś.

Peacemaker Sezon 2. oficjalnie potwierdzony przez Johna Cenę

Previous Article
Halo Serial

Serial "Halo" serwisu Paramount+ przedłużony na 2. sezon... przed premierą pierwszego

Next Article
Sonic 3: Szybki jak błyskawica

Sonic znów okaże się szybki jak błyskawica. Powstanie 3. film o przygodach bohatera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share