Zwiastun filmu “Projekt Adam”, a w nim Reynolds, Ruffalo i Garner

Projekt Adam Zwiastun
Projekt Adam Zwiastun / Foto Prime: Netflix, 21 Laps, Maximum Effort, Skydance

Czwartek okazał się dniem świeżo wypuszczonych do sieci zwiastunów. Po “Podpalaczce” i polskiej komedii “Jakoś to będzie” przyszła pora na kolejny trailer – tym razem zapowiadający nowy film Netfliksa. Tytuł to “Projekt Adam”, a w roli głównej występuje znany z dylogii “Deadpool” Ryan Reynolds.

Projekt Adam Zwiastun nowej komedii science-fiction Netflixa

“Projekt Adam” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów serwisu Netflix, które czekają na premierę w 2022 roku. Krótką zapowiedź fantastycznonaukowego obrazu gigant VOD zaprezentował tydzień temu, a dziś ukazał się pełny, trzyminutowy zwiastun.

W filmie “Projekt Adam” science-fiction miesza się z wysokooktanową akcją, komedią i elementami thrillera. Ryan Reynolds występuje jako główny bohater, Adam Reed – wojownik z 2050 roku, który cofa się do przeszłości, prosto do roku 2022. Chce odnaleźć swoją prawdziwą miłość, Laurę (Zoe Saldana). Nieoczekiwanym sprzymierzeńcem tytułowego Adama zostaje jego 12-letnie alter ego (w roli chłopca Walker Scobell). Duet wyrusza we wspólną podróż, podczas której odbywa wiele cennych lekcji. Ważny dla filmu będzie też wątek ojca Adama (Mark Ruffalo).

W obsadzie widowiskowej produkcji serwisu Netflix znajdują się również Jennifer Garner, Catherine Keener, Braxton Bjerken, Ben Wilkinson i Kasra Wong. Obraz wyreżyserował Shawn Levy, który współpracował z Ryanem Reynoldsem przy ubiegłorocznej komedii science-fiction “Free Guy”. Za występ w tym filmie Reynolds zdobył dwie nominacje do nagrody People’s Choice.

Jennifer Garner i Mark Ruffalo występują w filmie “Projekt Adam” jako para. Gorący romans połączył aktorów też dwadzieścia lat temu, w komedii “Dziś 13, jutro 30” (z podobnym wątkiem dorosłego/młodego alter ego).

Premiera komedii “Projekt Adam” zaplanowana jest na 11 marca.

Projekt Adam Zwiastun filmu z Ryanem Reynoldsem

Previous Article
Rebel Moon Obsada

"Rebel Moon": ujawniono obsadę widowiska Snydera. Same sławy na pokładzie!

Next Article
Krime Story. Love Story Premiera

Premiera kinowa: polski film "Krime Story. Love Story". Zobacz zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share