“Rebel Moon”: ujawniono obsadę widowiska Snydera. Same sławy na pokładzie!

Rebel Moon Obsada
Rebel Moon Obsada filmu ujawniona / Foto Prime: Wikimedia Commons

W ubiegłym roku ujawniono, że Zack Snyder wyreżyseruje nowy film science-fiction dla platformy VOD Netflix. Obraz o tytule “Rebel Moon” od dłuższego czasu budzi olbrzymie zainteresowanie kinomanów i fanów reżysera. Właśnie poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy wystąpią w filmie. Można tu mówić o plejadzie gwiazd.

Rebel Moon Obsada filmu Netflixa robi wrażenie

W filmie “Rebel Moon” zagrają: Charlie Hunnam (“Synowie Anarchii”), Djimon Hounsou (“Strażnicy Galaktyki“), Jena Malone (“Neon Demon”), Doona Bae (“Pan zemsta”), Sofia Boutella (“Climax”), Ray Fisher (“Detektyw”), Staz Nair (“Supergirl”), E. Duffy (“Acid Noir”), Charlotte Maggi (“MaveriX”) i Sky Yang (“Tomb Raider”).

Informacje o obsadzie przekazał sam Zack Snyder, w poście na Twitterze. Obiecał zresztą, że kolejne nazwiska aktorów ujawni już wkrótce. 55-latek jest nie tylko reżyserem, ale też producentem i scenarzystą “Rebel Moon”. Skrypt napisał wspólnie z Kurtem Johnstadem i Shayem Hattenem.

W sieci ukazały się też nowe grafiki koncepcyjne, dające wgląd w to, jak będzie wyglądał film.

Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii.

Na razie nie wiadomo, kiedy “Rebel Moon” ukaże się na Netfliksie. Zack Snyder nakręcił też “Armię umarłych” – inną widowiskową produkcję, która zadebiutowała na platformie giganta VOD.

Previous Article
Morbius Plakat

Nowy plakat filmu "Morbius" zaciera granicę między iluzją a rzeczywistością

Next Article
Projekt Adam Zwiastun

Zwiastun filmu "Projekt Adam", a w nim Reynolds, Ruffalo i Garner

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share