Nowy plakat filmu “Morbius” zaciera granicę między iluzją a rzeczywistością

Morbius Plakat
Morbius Plakat filmu / Foto Prime: Sony Pictures, Marvel, Columbia Pict.

Na początku roku studio Marvela przekazało kinomanom smutne wieści – premierę filmu “Morbius” przesunięto ze stycznia na kwiecień. Wszystko przez Omikron, nowy wariant koronawirusa, który zaczął komplikować sytuację w kinach w Ameryce. Ponieważ zbliża się połowa lutego, promocję “Morbiusa” wznowiono.

Morbius Plakat filmu, a na nim Jared Leto w roli tytułowej

W sieci ukazał się nowy plakat z bohaterami filmu – na pierwszym planie widzimy, oczywiście, odtwórcę roli tytułowej, Jareda Leto. Poster ma trochę “narkotyczny” design; zacierają się na nim granice między rzeczywistością a iluzją. Na plakacie, który wzmaga wrażenie halucynacji, widzimy także Matta Smitha, Adrię Arjonę, Jareda Harrisa i Tyrese’a Gibsona.

Tytułowy bohater filmu “Morbius” cierpi z powodu rzadko spotykanej choroby krwi i jest zdeterminowany, by pomóc innym, którzy borykają się z tym samym problemem. Jednocześnie doktor Michael Morbius odkrywa w sobie ciągoty do zła i zniszczenia. Odkrywa, że ma mroczną, wampirzą stronę i zyskuje nadludzkie zdolności.

Film ukaże się na ekranach kin 1 kwietnia.

Jared Leto został niedawno “uhonorowany” dwiema nominacjami do Złotej Maliny. W ten niechlubny sposób wyróżniono jego rolę drugoplanową w dramacie biograficznym “Dom Gucci”. Gwiazdor “powalczy” też o antynagrodę w kategorii najgorsze ekranowe combo. W tej kategorii Akademia Malin nominowała – tu cytat – “Jareda Leto i, dowolnie, jego lateksową twarz, frajerskie kostiumy lub absurdalny akcent”.

Previous Article
Jakoś to będzie Zwiastun

"Jakoś to będzie" - zobacz zwiastun nowej polskiej komedii

Next Article
Rebel Moon Obsada

"Rebel Moon": ujawniono obsadę widowiska Snydera. Same sławy na pokładzie!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share