“Dom Gucci” – nowy zwiastun filmu Ridleya Scotta z Driverem, Pacino i Leto

Zbliża się premiera dramatu kryminalnego “Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta. Z tej okazji studio MGM udostępniło w sieci nowy zwiastun produkcji.
Dom Gucci zwiastun
Dom Gucci zwiastun / Foto AZN: MGM, Bron Creative, Scott Free Prod., Universal

To prawdopodobnie jeden z najlepiej obsadzonych filmów tego roku. W sieci ukazał się drugi oficjalny zwiastun dramatu biograficznego “Dom Gucci”. W nowej produkcji Ridleya Scotta grają m.in. Al Pacino, Jared Leto i Adam Driver.

Dom Gucci Zwiastun – plejada gwiazd w nowym filmie Ridleya Scotta

“Dom Gucci” to dramat biograficzny z wątkiem kryminalnym – według reżysera widzowie będą mieli do czynienia z produkcją “epickich rozmiarów”. Imponują już same nazwiska w obsadzie. Kogo tu nie ma – w filmie wystąpili: Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Salma Hayek, Jeremy Irons, Jack Huston, Reeve Carney i Lady Gaga.

Rzecz dzieje się w połowie lat dziewięćdziesiątych i opowiada o zabójstwie Mauricio Gucciego – oraz konsekwencjach tej zbrodni. Był on włoskim biznesmenem, który przejął władzę nad tytułowym domem mody po swoim wpływowym ojcu. Nieszczęśnika zagrał Driver, a jego żonę – Patricię Reggiani, która rzekomo wynajęła płatnego mordercę, by “zajął się” małżonkiem – kreuje na ekranie zimna jak lód Gaga.

W filmie pojawiają się inne autentyczne postacie: m.in. projektant mody Tom Ford (Carney) oraz aktorka Sophia Loren (Mădălina Diana Ghenea). “Dom Gucci” ukaże się na ekranach polskich kin 26 listopada. Dystrybutorem będzie studio Forum Film Poland.

Dom Gucci Zwiastun – wideo

Previous Article
Londongrad Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch jako podpułkownik KGB i przeciwnik Putina w serialu HBO "Londongrad"

Next Article
Two Wolves Viggo Mortensen

Viggo Mortensen gwiazdą projektu "Two Wolves" - thrillera o wojnie wietnamskiej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share