Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie serialu Marvela “Hawkeye”

Hawkeye Piotr Adamczyk pojawił się na oficjalnym plakacie z serialu Marvela. Kogo gra w hollywoodzkiej superprodukcji i czy jest ona emitowana w Polsce?
Hawkeye Piotr Adamczyk
Hawkeye Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie / Foto Prime: Kadr z filmu “Small World” – Kino Świat, Vega Investments, YouTube

Trwa promocja medialna serialu “Hawkeye”, przygotowanego przez Marvel Studios we współpracy z Disney Platform Distribution. Produkcja nie ukazała się dotąd oficjalnie w Polsce, ale jest doskonale znana naszym rodakom. Wszystko za sprawą Piotra Adamczyka, który gra jedną z ról drugoplanowych.

Hawkeye Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie z serialu

W sieci ukazał się nowy plakat promujący “Hawkeye”. Przedstawia on trzech gangsterów należących do tzw. Mafii Dresiarskiej (w oryginale The Tracksuit Mafia). Na posterze widzimy, jak Piotr Adamczyk pozuje przed kamerą i groźnie marszczy brwi. Ma na sobie gustowny, bordowy dres, towarzyszą mu dwaj kamraci (jeden z nich to aktor serbsko-chorwackiego pochodzenia Aleks Paunovic).

Adamczyk występuje w “Hawkeye” jako Tomas, polujący na tytułowego Hawkeye’a (Jeremy Renner). Do Mafii Dresiarskiej należą poza nim Ivan (Paunovic), Maya (Alaqua Cox) oraz bohater o swojskim imieniu – Kazimierz “Kazi” Kazimierczak (Fra Free). W serialu występują ponadto Vera Farmiga, Linda Cardellini, Florence Pugh, Tony Dalton i Hailee Steinfeld.

Piotr Adamczyk pojawi się we wszystkich z sześciu zaplanowanych odcinków pierwszego sezonu “Hawkeye”. Ostatni zostanie wyemitowany w USA przed świętami – 22 grudnia. Kosztująca bajońskie 150 mln dolarów produkcja pokazywana jest na platformie VOD Disney+. Na razie nic nie wiadomo o dystrybucji w Polsce, choć wydaje się ona nieunikniona – właśnie przez Adamczyka w obsadzie.

“Hawkeye” to piąty serial telewizyjny będący częścią kanonu Marvel Cinematic Universe.

Hawkeye Piotr Adamczyk jako członek Mafii Dresiarskiej – plakat

Previous Article
Pam & Tommy Taylor Schilling

Gwiazda "Orange Is the New Black" Taylor Schilling jako biseksualna aktorka pornograficzna

Next Article
Chucky sezon 2

Serialowy "Chucky" oficjalnie przedłużony na 2. sezon

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share