Premiera marvelowskiego “Morbiusa” przesunięta o ponad dwa miesiące

Morbius Premiera
Morbius Premiera przesunięta / Foto Prime: Marvel Studios, Sony, Columbia

Omikron, nowy wariant koronawirusa, zaczyna mocno wpływać na funkcjonowanie kin dookoła świata. W Stanach Zjednoczonych podjęto decyzję o przesunięciu premiery widowiska Marvela – “Morbiusa”. Obraz nie ukaże się na ekranach kin pod koniec tego miesiąca.

Morbius Premiera filmu znów przesunięta

Sony Pictures poinformowało, że “Morbius” nie ukaże się w USA 28 stycznia tego roku – jak planowano – a 1 kwietnia. Wielu fanów komiksowych adaptacji uznało te doniesienia za kiepski żart. To już szósty raz, kiedy “Morbius” nie trafia do kin w wyznaczonym terminie. Początkowo produkcja marvelowska miała ukazać się na dużych ekranach w pierwszej połowie lipca 2020 roku. W obliczu pandemii okazało się to jednak niemożliwe.

Automatycznie zmienia się też data polskiej premiery (była taka sama, jak amerykańska; na razie nie ustalono nowej). Rolę główną w filmie zagrał Jared Leto. Tytułowy “Morbius” cierpi z powodu rzadko spotykanej choroby krwi i jest zdeterminowany, by pomóc innym, którzy borykają się z tym samym problemem. Jednocześnie doktor Michael Morbius odkrywa w sobie ciągoty do zła i zniszczenia. Odkrywa, że ma mroczną, wampirzą stronę i zyskuje nadludzkie zdolności.

W filmie występują również Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson oraz Michael Keaton.

“Morbius” nie będzie jedynym filmem, którego premierę przeniesiono o kilka miesięcy. Podobny los spotkał “Ambulans” Michaela Baya oraz “Grę fortuny” w reżyserii Guya Ritchie’ego.

Previous Article
Czerwona nota 2

Producent "Czerwonej noty": "Sequel powstanie, jeśli będą chcieli tego fani"

Next Article
The Flash Gal Gadot

Gal Gadot jako Wonder Woman w filmie "The Flash"?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share