“Jakoś to będzie” – zobacz zwiastun nowej polskiej komedii

Jakoś to będzie Zwiastun
Jakoś to będzie Zwiastun / Foto Prime: Kino Świat, Studio Munka SFP, CANAL+ Polska, PISF

Studio Kino Świat zaprezentowało oficjalny zwiastun nadchodzącej polskiej komedii “Jakoś to będzie”. Premierę zwariowanego filmu zaplanowano na koniec przyszłego miesiąca.

Jakoś to będzie Zwiastun polskiej komedii

W nowej polskiej komedii “Jakoś to będzie” występują między innymi: znany z “Furiozy” i horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” Sebastian Stankiewicz, Dobromir Dymecki (“Pitbull. Ostatni pies”), Sebastian Pawlak (“Kler”), Piotr Tokarz, Dorota Pomykała, Albert Osik, Katarzyna Cynke, Łukasz Bzura, Włodziemierz Dyła, Andrzej Konopka, Artur Steranko, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Elżbieta Karkoszka, Andrzej Kłak, Michał Szewczyk, Monika Babula, Ewa Worytkiewicz, Leszek Abrahamowicz i Izabela Noszczyk.

Na stronie polskiego dystrybutora (Kino Świat) można znaleźć oficjalny opis fabuły:

— Kiedy mimo trzydziestki na karku wciąż mieszkasz z rodzicami. Gdy brakuje ci kasy, z dziewczyną się nie układa, a twoje życie coraz częściej ma smak taniego piwa z dyskontu – wtedy dostrzegasz, że najwyższa pora, żeby w końcu coś zmienić. Do takich wniosków dochodzą zgodnie Albert, Marcin i Jacek – trzej kumple z osiedla, którzy po serii biznesowych katastrof, wreszcie wpadają na pomysł, jak nieźle zarobić. Tak rodzi się plan śmiałej akcji, która zaprowadzi bohaterów w sam środek wielkiego wesela, gdzie czeka na nich nie tylko kasa, ale i szansa na gorący romans. Po drodze wystarczy tylko niczego nie popsuć. A z tym, jak wiadomo, bywa różnie. Czasem łatwiej powiedzieć, niż samemu coś zrobić.

Premiera komedii “Jakoś to będzie” w polskich kinach odbędzie się już 25 marca 2022. Film wyreżyserował Sylwester Jakimow, który jest twórcą innego, podobnego gatunkowo obrazu – “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Jakimow jest też współautorem scenariusza.

Jakoś to będzie Zwiastun – wideo

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Podpalaczka Zwiastun

"Podpalaczka" - zwiastun filmu na podstawie prozy Kinga. W roli głównej Zac Efron

Next Article
Morbius Plakat

Nowy plakat filmu "Morbius" zaciera granicę między iluzją a rzeczywistością

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share