“Krzyk 6” powstanie! Studio Paramount dało zielone światło na realizację filmu

Krzyk 6
Krzyk 6 coraz bliżej. Wiemy, kiedy startują zdjęcia / Foto Prime: Dimension Films

Studio Paramount Pictures oficjalnie potwierdziło, że powstanie film “Krzyk 6”. Horror został ciepło przyjęty przez krytyków i okazał się sukcesem box-office’owym. Nic więc dziwnego, że wytwórnia pokusiła się o kontynuację.

Krzyk 6 powstanie! Wiemy, kiedy ruszają zdjęcia

Obraz powstanie przy współpracy Paramountu z wytwórnią Spyglass Media Group. Zadowalające wyniki finansowe styczniowego “Krzyku” – który w światowych kinach zarobił 108 mln dolarów – spowodowały, że szybko podjęto decyzję o powrocie Ghostface’a na duży ekran. Kolejny “Scream” będzie już szóstą odsłoną serii.

Prace na planie zdjęciowym mają wystartować latem tego roku, prawdopodobnie znów w Karolinie Północnej. Duet Matt Bettinelli-OlpinTyler Gillett ponownie zajmie się reżyserią, a scenariusz przygotują James Vanderbilt i Guy Busick. Powraca więc ekipa, która uczyniła z ostatniego “Krzyku” przebój w oczach krytyków i widzów.

Kevin Williamson – scenarzysta pierwszego “Krzyku”, “Krzyku 2” i “4” – zajmie stanowisko producenta wykonawczego. W tym zadaniu pomogą mu Chad Villella, Gary Barber i Peter Oillataguerre. “Jesteśmy dozgonnie wdzięczni fanom dookoła świata za to, że z takim entuzjazmem przyjęli nasz ostatni film. Nie możemy doczekać się, aż widzowie poznają nowy rozdział tej zabójczej historii” – czytamy w oświadczeniu Paramountu i studia Spyglass.

Szczegóły fabularne filmu “Krzyk 6” są na razie zagadką – zgodnie z tradycją horrorowego cyklu. Biorąc pod uwagę wydarzenia z ostatniej odsłony serii, w kolejnym sequelu może pojawić się jednak kilka postaci, które uszły z życiem po starciu z Ghostface’em. Fani liczą m.in. na powrót Neve Campbell jako Sidney Prescott.

Previous Article
Let the Right One In Obsada

Serial na podstawie "Pozwól mi wejść" - ujawniono nazwiska członków obsady

Next Article
Renfield Ruszyły zdjęcia

"Renfield": ruszają zdjęcia do nowego filmu z Nicolasem Cage'em

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share