Serial na podstawie “Pozwól mi wejść” – ujawniono nazwiska członków obsady

Let the Right One In Obsada
Powstaje serialowe Pozwól mi wejść / Foto Prime: EFTI, Filmpool Nord, Sveriges TV

Showtime – amerykańska stacja telewizyjna odpowiedzialna m.in. za niedawne “Yellowjackets” – przygotowuje nowy odcinkowy projekt. Serial “Let the Right One In” będzie bazował na szwedzkim formacie: na filmie “Pozwól mi wejść” z 2008 roku. Oryginał reżyserował Tomas Alfredson.

Let the Right One In Obsada serialu

Rola główna w serialu przypadła Demiánowi Bichirowi. Meksykański aktor znany jest m.in. z sitcomu “Trawka” oraz filmów “Nienawistka ósemka” i “Niebo o północy”. Bohaterami serialu będą Mark i jego córka Eleanor, którzy nie są zwyczajną rodziną. Dziesięć lat temu dziewczynka przeistoczyła się w wampirzycę i od tej pory “utknęła” na tym samym etapie rozwoju fizycznego – wciąż wygląda na dwanaście lat, choć mentalnie jest dojrzalsza. Eleanor może wychodzić z domu tylko nocą, a ojciec robi, co w jego mocy, by zapewnić dziecku warunki do przetrwania. Oznacza to mordowanie ludzi i karmienie jej krwią.

Bichir otrzymał angaż do roli ojca, a wampirzym dzieckiem będzie Madison Taylor Baez. W obsadzie znajdują się także Željko Ivanek, Nick Stahl, Grace Gummer i Fernanda Andrade. Ivanek zagra postać naukowca, a Andrade będzie ekranową matką Eleanor.

Filmowy oryginał powstał na bazie książki Johna Ajvide’a Lindqvista. Po szwedzkim “Pozwól mi wejść” nakręcono jeszcze amerykański, pełnometrażowy remake, z Chloë Grace Moretz i Kodim Smitem-McPhee w rolach głównych.

Serial “Let the Right One In” ukaże się na antenie Showtime i będzie liczył dziesięć odcinków.

Previous Article
Joseph Gordon-Levitt jako Jim Jones

Joseph Gordon-Levitt jako lider groźnego kultu, Jim Jones, w filmie z Chloë Grace Moretz

Next Article
Krzyk 6

"Krzyk 6" powstanie! Studio Paramount dało zielone światło na realizację filmu

Related Posts
Total
0
Share