Serial na podstawie “Pozwól mi wejść” – ujawniono nazwiska członków obsady

Let the Right One In Obsada
Powstaje serialowe Pozwól mi wejść / Foto Prime: EFTI, Filmpool Nord, Sveriges TV

Showtime – amerykańska stacja telewizyjna odpowiedzialna m.in. za niedawne “Yellowjackets” – przygotowuje nowy odcinkowy projekt. Serial “Let the Right One In” będzie bazował na szwedzkim formacie: na filmie “Pozwól mi wejść” z 2008 roku. Oryginał reżyserował Tomas Alfredson.

Let the Right One In Obsada serialu

Rola główna w serialu przypadła Demiánowi Bichirowi. Meksykański aktor znany jest m.in. z sitcomu “Trawka” oraz filmów “Nienawistka ósemka” i “Niebo o północy”. Bohaterami serialu będą Mark i jego córka Eleanor, którzy nie są zwyczajną rodziną. Dziesięć lat temu dziewczynka przeistoczyła się w wampirzycę i od tej pory “utknęła” na tym samym etapie rozwoju fizycznego – wciąż wygląda na dwanaście lat, choć mentalnie jest dojrzalsza. Eleanor może wychodzić z domu tylko nocą, a ojciec robi, co w jego mocy, by zapewnić dziecku warunki do przetrwania. Oznacza to mordowanie ludzi i karmienie jej krwią.

Bichir otrzymał angaż do roli ojca, a wampirzym dzieckiem będzie Madison Taylor Baez. W obsadzie znajdują się także Željko Ivanek, Nick Stahl, Grace Gummer i Fernanda Andrade. Ivanek zagra postać naukowca, a Andrade będzie ekranową matką Eleanor.

Filmowy oryginał powstał na bazie książki Johna Ajvide’a Lindqvista. Po szwedzkim “Pozwól mi wejść” nakręcono jeszcze amerykański, pełnometrażowy remake, z Chloë Grace Moretz i Kodim Smitem-McPhee w rolach głównych.

Serial “Let the Right One In” ukaże się na antenie Showtime i będzie liczył dziesięć odcinków.

Previous Article
Joseph Gordon-Levitt jako Jim Jones

Joseph Gordon-Levitt jako lider groźnego kultu, Jim Jones, w filmie z Chloë Grace Moretz

Next Article
Krzyk 6

"Krzyk 6" powstanie! Studio Paramount dało zielone światło na realizację filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share