Nowy klip promujący “Krzyk 5”: sceny z filmu, a w nich m.in. Neve Campbell jako Sidney!

Krzyk 5 zwiastun
Nowe klipy z Krzyku 5 / Foto Prime Movies: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Studio Paramount przedstawiło właśnie nowy klip promocyjny z horroru “Krzyk 5” (“Scream”). Na wideo składają się niewidziane dotąd sceny z filmu – prominentnie umiejscowiono w nich postać Sidney Prescott (Neve Campbell).

Krzyk 5 Sceny z filmu – nowe spojrzenie na Ghostface’a i Sidney

Półtoraminutowy filmik trafił na youtube’owy kanał wytwórni Paramount Pictures, która wprowadzi “Krzyk 5” do kin już w styczniu 2022 roku. Klip nosi wymowny tytuł: “Ghostface is Back” (Ghostface powrócił). Na nagranie składają się między innymi rozmowy z aktorami występującymi w sequelu. Melissa Barrera ujawnia, że jej bohaterka, Samantha, będzie obiektem polowania psychopatycznego zabójcy. By uniknąć śmierci w kontakcie z nożem Ghostface’a, dziewczyna szuka pomocy u Deweya (David Arquette).

— Dewey powraca w nowym “Krzyku”, bo ma wielkie serce. Chce pomóc Sidney, która próbuje zapomnieć o wydarzeniach z poprzednich odsłon serii – wyjaśnia Arquette.

Twórcy obiecują, że “Krzyk 5” to wyważone połączenie “nowej energii” z klasyką, którą pokochali fani oryginału Wesa Cravena. W promocyjnym klipie Paramountu pokazano dużo więcej scen z filmu niż w zwiastunie. Sporo uwagi poświęcono tu postaci Sidney Prescott, do której Dewey dzwoni, by przekazać złe wieści: w miasteczku Woodsboro znów grasuje zamaskowany nożownik.

Film wyreżyserował duet Matt Bettinelli-Olpin—Tyler Gillett. Kevin Williamson (scenarzysta pierwszego, drugiego i czwartego “Krzyku”) jest jednym z producentów wykonawczych. W obsadzie, poza Campbell i Arquette’em, zobaczymy też Courteney Cox, Jennę Ortegę i Marley Shelton.

Previous Article
Robert Rodat

Twórca "Szeregowca Ryana" przygotowuje kolejne wojenne widowisko

Next Article
Incal Taika Waititi

Taika Waititi podejmie się adaptacji komiksu "Incal" Jodorowsky'ego

Related Posts
Total
0
Share