“Thread” studia Sony to połączenie filmów “Obcy – decydujące starcie” i “Powrót do przyszłości”

Thread Film
Thread Film wytwórni Sony będzie laurką dla kina lat 80. / Foto Prime: Kadr z filmu “Obcy – decydujące starcie”; 20th Century Fox, Brandywine Productions

Nowe widowisko szykowane przez wytwórnię Sony – “Thread” – zapowiadane jest jako unikatowe połączenie filmów “Obcy – decydujące starcie” i “Powrót do przyszłości”. Taki miks to przede wszystkim obietnica wspaniałej kinowej rozrywki – słowo się rzekło, a film musi okazać się czymś wyjątkowym. Kto wyreżyseruje “Thread”?

Thread Film wytwórni Sony będzie laurką dla kina lat 80.

Za realizację “Thread” odpowiadają Jeremy Slater – twórca nadchodzącego serialu Disney+ “Moon Knight” – oraz James Wan, reżyser wielu popularnych horrorów, w tym niedawnego “Wcielenia”. Na razie o projekcie niewiele wiadomo – jego szczegóły fabularne są trzymane w tajemnicy przez studio Sony. Pojawiły się jedynie informacje, że scenariusz zainspirowały widowiska science-fiction: “Powrót do przyszłości” oraz “Obcy – decydujące starcie”. To jedne z najbardziej kultowych obrazów lat osiemdziesiątych. Sam fakt, że “Thread” może nawiązywać do tak uwielbianych tytułów, powoduje, że projekt zyskuje w oczach kinomanów.

Slater jest autorem skryptu i będzie reżyserem filmu. Stanowiska producenckie objęli James Wan, Michael Clear, Judson Scott i Melissa Russell. “Thread” prawdopodobnie opowie o inwazji kosmitów, poruszając jednocześnie motyw podróży w czasie.

Na razie nie wiadomo, kiedy “Thread” miałby ukazać się w kinach – nie ustalono choćby wstępnej daty premiery.

Previous Article
Księga Boby Fetta Danny Trejo

Danny Trejo na planie zdjęciowym serialu "Księga Boby Fetta"

Next Article
Daniel Radcliffe jako Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe w nietypowej roli. Zagra "Weird Ala" Yankovica

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share