Ridley Scott szykuje dwa nowe seriale: jeden o Obcym, drugi o Łowcy androidów

Serial o Obcym
Serial o Obcym; spin-off Łowcy androidów – nadchodzące projekty Ridleya Scotta / Foto Prime: Wikimedia Commons

W rozmowie z BBC Ridley Scott powiedział, że trwają prace nad dwoma serialami na bazie jego wcześniejszych filmów. Mowa o spin-offach serii o Obcym oraz klasyku science-fiction, “Łowcy androidów”. Jeden z tych projektów będzie emitowany przez amerykańską stację telewizyjną FX.

Serial o Obcym i Łowcy androidów – nadchodzące projekty Ridleya Scotta

Ridley Scott zapowiedział, że trwają prace nad serialowym spin-offem “Łowcy androidów”. Ponoć powstał już scenariusz odcinka pilotażowego, a całość miałaby liczyć dziesięć około godzinnych epizodów.

Jeśli chodzi o serial na podstawie “Obcego”, on również byłby wariacją, a nie bezpośrednim sequelem. Scott wyznał, że pilot tego projektu znajduje się na etapie przygotowań – od kilku miesięcy wiadomo, że prawdopodobnie zostanie on wykupiony przez telewizję FX. Na spin-off serii “Alien” złoży się od ośmiu do dziesięciu odcinków.

Showrunnerem serialowego “Obcego” ma zostać Noah Hawley, a Scott byłby jednym z producentów wykonawczych. W przeszłości Hawley pracował między innymi przy “Fargo”. O nazwiskach wiązanych z “Blade Runnerem” nic na razie nie wiadomo.

John Landgraf, prezes FX, zapowiada, że spin-off na bazie serii “Alien” “wbije widzów w fotel”.

Previous Article
My Policeman Harry Styles

Harry Styles jako biseksualny mundurowy w melodramacie "My Policeman" - pierwsze zdjęcia

Next Article
John Krasinski Superman

John Krasinski jako animowany Superman, The Rock jako... jego pies

Related Posts
Total
0
Share