Sony próbuje usunąć pirackie kopie filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu” z internetu

Spider-Man: Bez drogi do domu wyciekł do sieci. Cały film jest dostępny online. Sony próbuje ratować sytuację.
Spider-Man: Bez drogi do domu Wyciekł
Spider-Man: Bez drogi do domu Wyciekł do sieci – cały film dostępny online / Foto Prime: Marvel, Columbia, Sony Pictures Releasing

Do sieci wyciekł film “Spider-Man: Bez drogi do domu”. To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku i twórcy liczą, że odniesie ona rekordowy sukces w kinach. Studio Sony próbuje usunąć pirackie kopie widowiska z internetu, co nie jest jednak łatwym zadaniem.

Spider-Man: Bez drogi do domu wyciekł do sieci. Sony próbuje uratować sytuację

“Spider-Man: Bez drogi do domu” trafił do sieci w jakości Pre-DVD/HDCAM. Kiepskiej, ale wciąż budzącej duże zainteresowanie internautów. W niektórych rejonach świata obraz wcale nie trafił jeszcze do kin – w Hongkongu i Arabii Saudyjskiej ukaże się dopiero 23 grudnia, w Japonii czy Norwegii – w pierwszej połowie stycznia.

Wszystkich ciekawi, jak udał się Marvelowi nowy film o przygodach Petera Parkera. Przedstawione zostaną w nim bowiem trzy pokolenia Spider-Menów, a na planie spotkali się Tom Holland, Tobey Maguire i Andrew Garfield. By podtrzymać aurę tajemnicy i niespodzianki, Sony przez wiele miesięcy opóźniał premierę zwiastuna nowego “Spider-Mana”.

Do sieci zaczęły wyciekać sceny z filmu, zawierające istotne spoilery, a w końcu wyciekła też całość. Sony podjął działania mające na celu usunięcie pirackich kopii swojego widowiska z przestrzeni internetu. To walka z wiatrakami, bo wytwórnia – choć wpływowa – nie będzie w stanie namierzyć każdej osoby, która mogła pobrać film nielegalnie z sieci. Zainteresowanie “piratami” jest jednocześnie świadectwem, jak bardzo “głodni” są na nowego “Spider-Mana” widzowie dookoła świata.

Polska premiera widowiska “Spider-Man: Bez drogi do domu” przypada na dziś, 17 grudnia. Obraz znajduje się obecnie na drugim miejscu w rankingu najpopularniejszych tytułów filmowych na świecie według IMDb. Pierwszą pozycję utrzymują “Psie pazury”.

Previous Article
Jurassic World: Dominion Chris Pratt

“Jurassic World: Dominion” - Chris Pratt próbuje poskromić olbrzymiego dinozaura

Next Article
Zaginione miasto Zwiastun

"Zaginione miasto" - zwiastun nowej komedii z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share