#Scream6 trendem na Twitterze. Czy powstanie kolejna odsłona serii “Krzyk”?

Krzyk 6
Krzyk 6 całkiem możliwy. Czy powstanie nowy sequel? / Foto Prime Movies: Miramax, Dimension, Woods Entert.

Wkrótce po premierze nowego “Krzyku” w kinach hashtag #Scream6 stał się trendem na Twitterze w Stanach Zjednoczonych. Czy seria, której antybohaterem jest zabójczy Ghostface, doczeka się kolejnego sequela?

Krzyk 6 – czy powstanie kolejna kontynuacja?

Czy Paramount postanowi kontynuować horrorową serię? Wiele wskazuje na to, że tak. #Scream6 jest obecnie jednym z trendów na Twitterze w USA, a widzowie uznali, że w świetle sceny finałowej z nowego “Krzyku” sequel po prostu musi powstać. Byłby on szóstą odsłoną kultowego cyklu, który w 1996 roku zapoczątkował mistrz kina grozy Wes Craven.

Nowy “Krzyk” okazał się sukcesem w Ameryce Północnej, gdzie w weekend otwarcia zainkasował 31,5 mln dolarów. Obraz zajął pierwsze miejsce na liście amerykańskiego box-office’u, stając się pierwszym filmem, który odebrał szczyt notowania “Spider-Manowi: Bez drogi do domu”. W połączeniu z bardzo dobrymi recenzjami, jakie napływają z każdej strony, pomysł o kontynuowaniu serii wydaje się wysoce prawdopodobny.

Courteney Cox – filmowa Gale Weathers – zaznacza, że “Krzyk” jest “nową gałęzią” serii, co sugeruje, że mógł zostać pomyślany np. jako początek kolejnej trylogii. Z kolei jeden z reżyserów filmu, Tyler Gillett, powiedział:

— Nowe postacie są wspaniałe, podobnie jak aktorzy. Aktorzy wracający w swoich kultowych rolach też są wspaniali. Udało się nam znaleźć powód, dla którego może powstać następny rozdział tej historii. Mamy jeszcze trochę benzyny w baku. W Woodsboro można opowiedzieć więcej historii.

Zainteresowana pracą przy dalszych sequelach jest także Neve Campbell, grająca Sidney Prescott. Aktorka potwierdziła to m.in. portalowi “Screen Rant”.

Previous Article
Krzyk Box-office

"Krzyk" okazał się sukcesem w USA. Znamy wyniki box-office'owe po weekendzie otwarcia

Next Article
Moon Knight Zwiastun

Oscar Isaac w serialu Disney+ "Moon Knight" - zobacz zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share