“Krzyk”: powstaną kolejne części? Jakie są szanse na realizację “Krzyku 6”?

Krzyk kolejne części
Krzyk Kolejne części serii w przygotowaniu? / Foto Prime Movies: Miramax, Dimension, Woods Entert.

W styczniu premierę kinową zaliczy kolejna odsłona serii, którą lata temu zapoczątkował Wes Craven, a której antybohaterem jest zabójca w czarnej pelerynie, Ghostface. Projekt o prostym, ale wymownym tytule “Krzyk” będzie pierwszą częścią cyklu od dziesięciu lat. Wygląda na to, że twórcy już teraz planują realizację dalszych sequeli.

Krzyk Kolejne części serii w przygotowaniu?

Jeden z reżyserów nowego “Krzyku” – Tyler Gillett – rozmawiał niedawno z serwisem “Total Film”. W wywiadzie wyznał, że jemu, Mattowi Bettinelliemu-Olpinowi oraz scenarzystom Jamesowi Vanderbiltowi i Guyowi Busickowi udało się “znaleźć powód”, by mógł zostać nakręcony “Krzyk 6”:

— Nowe postacie są wspaniałe, podobnie jak aktorzy. Aktorzy wracający w swoich kultowych rolach też są wspaniali. Udało się nam znaleźć powód, dla którego może powstać następny rozdział tej historii. Mamy jeszcze trochę benzyny w baku. W Woodsboro można opowiedzieć więcej historii.

Na razie o realizacji kolejnych kontynuacji wspomina jedynie Gillett. Do tych doniesień nie odniosło się jeszcze studio Paramount Pictures, niczego nie potwierdzając. Nowy “Krzyk” trafi na ekrany kin już 14 stycznia 2022 roku. W filmie występują m.in. Neve Campbell, David Arquette, Courteney Cox, Jenna Ortega, Jack Quaid, Roger L. Jackson i Marley Shelton.

Previous Article
Czerwona nota

"Czerwona nota" - rekordowe wyniki oglądalności w serwisie Netflix!

Next Article
Doktor Strange 2 dokrętki

"Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa": powrót na plan zdjęciowy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share