Nowe zdjęcia z “Krzyku 5”; Neve Campbell wyjaśnia, dlaczego postanowiła wrócić w roli Sidney

Krzyk 5 zdjęcia
Krzyk 5 Zdjęcia / Foto Prime: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Na stronie serwisu “Total Film” pojawiły się kolejne oficjalne fotosy z nadchodzącego horroru “Krzyk 5” (alternatywnie “Scream”). Widzimy na nich uzbrojoną Sidney Prescott, Deweya Rileya trzymającego zabójcę na celowniku, a także samego Ghostface’a – który właśnie dopadł kolejną ofiarę.

Krzyk 5 Zdjęcia; Neve Campbell opowiada, dlaczego postanowiła wrócić w roli Sidney

W rozmowie z dziennikarzem “Total Film” Neve Campbell – odtwórczyni roli Sidney Prescott – wyjaśniła, dlaczego postanowiła powrócić do serii “Krzyk” i raz jeszcze wcielić się w swoją ikoniczną postać:

— Myślałam, że pożegnałam się z postacią Sidney, gdy odszedł Wes (Craven – przyp.). Miałam swoje wątpliwości co do wznowienia “Krzyku” przez kogoś innego. Jednak poruszający list od Bettinelliego-Opina i Gilletta przykuł moją uwagę. Obejrzałam ich film “Zabawa w pochowanego” i zdałam sobie sprawę, że są niezwykle zdolni. To był zresztą horror tonalnie podobny do naszej serii. W swoim liście napisali, że zostali filmowcami właśnie dzięki Wesowi i jego “Krzykom”.

Film “Krzyk 5” (“Scream”) wyreżyserowali Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. W ich sequelu Sidney żyje z dala od miasteczka Woodsboro, gdzie przed laty doszło do krwawych zbrodni. Jest matką, silną, niezależną kobietą, próbuje nie wracać wspomnieniami do dawnych tragedii. Nowe fotosy z “Krzyku 5” podpowiadają jednak, że znów będzie musiała stawić czoła Ghostface’owi.

W filmie – którego premierę zaplanowano na styczeń 2022 roku – występują m.in. Campbell, David Arquette, Courteney Cox, Jenna Ortega i Marley Shelton.

Previous Article
Halloween Ends

Reżyser "Halloween Ends" obiecuje: to będzie "intymny" horror w stylu oryginału Carpentera

Next Article
C'mon C'mon zwiastun

"C'mon C'mon" - zwiastun nowego filmu A24 z Joaquinem Phoeniksem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share