Premiera Netfliksa: świąteczna komedia romantyczna “Wieczny singiel”

Wieczny singiel premiera
Wieczny singiel Premiera filmu na Netfliksie / Foto Prime: Netflix, Muse Entertainment

Premierą serwisu Netflix na koniec tygodnia jest komedia romantyczna “Wieczny singiel”, z charyzmatyczną Jennifer Coolidge w obsadzie. Rola dowcipnej ciotki została napisana specjalnie dla niej – bo aktorka jest niezawodna, jeśli chodzi o filmy komediowe. Sam obraz na pewno rozgrzeje serca widzów w ten szczególnie chłodny weekend.

Wieczny singiel Premiera Netfliksa – bożonarodzeniowa komedia romantyczna

Jennifer Coolidge – pamiętna matka Stiflera z serii “American Pie” oraz Sophie Kaczyński z sitcomu “Dwie spłukane dziewczyny” – występuje w komedii jako zwariowana ciotka Sandy. Bohaterką filmu jest matka planująca wyswatać swojego samotnego syna. “Wieczny singiel” jest bożonarodzeniowym rom-comem w stylu ubiegłorocznych “Randek od święta”. Za reżyserię odpowiada Michael Mayer.

Peter (Michael Urie) co chwilę wypytywany jest przez krewnych, kiedy wreszcie znajdzie sobie chłopaka. Zmęczony wścibstwem, prosi swojego kumpla Nicka (Philemon Chambers), by udawał, że są parą. Tak zaczyna się komedia pomyłek. Peter i Nick odwiedzają mamę pierwszego z nich w okresie świąt. Kobieta postanowiła umówić syna ze swoim przystojnym trenerem osobistym, Jamesem (Luke Macfarlane).

W obsadzie filmu znajdują się też Kathy Najimy, Barry Bostwick (gwiazdor “Rocky Horror Picture Show”), Steve Lund i Jennifer Robertson. W recenzji dla “San Francisco Chronicle” “Wieczny singiel” został pozytywnie porównany do serialu komediowego “Schitt’s Creek”, a w serwisie “Film Intuition” chwalono obraz za “bystry scenariusz” i “świeże spojrzenie na gatunek świątecznych komedii romantycznych”.

Wieczny singiel Premiera nowej komedii – zwiastun

Previous Article
Teksańska masakra piłą mechaniczną Data premiery

"Teksańska masakra piłą mechaniczną" Netfliksa: pierwsze oficjalne zdjęcia i data premiery

Next Article
Peacemaker zwiastun

"Peacemaker" - oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu HBO Max. John Cena robi zadymę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share