“All of Us Are Dead” – kolejny koreański serial na Netfliksie. Zwiastun, data premiery

All of Us Are Dead Serial
All of Us Are Dead Serial – zwiastun, data premiery / Foto Prime: Netflix, Film Monster Co., JTBC

Kolejny miesiąc, kolejny koreański serial na Netfliksie. W styczniu gigant VOD zaprezentuje swoim subskrybentom odcinkową produkcję o ataku zombie na pewną szkołę – wymowny tytuł brzmi “All of Us Are Dead”. Znamy dokładną datę premiery, a poniżej obejrzycie zwiastun.

All of Us Are Dead Serial Netfliksa o walce z żywymi trupami

Netflix tak zapowiada fabułę swojego ośmioodcinkowego serialu: “Hordy żywych trupów opanowały szkołę. Uciekniesz im, zginiesz w ich rękach czy zjednoczysz się z innymi uczniami, by przeżyć?”

W serialu “All of Us Are Dead” budynek szkoły średniej zostaje strefą zero dla epidemii groźnego wirusa, który przemienia ludzi w łaknące krwi zombie. Uwięzieni w liceum nastolatkowe muszą walczyć o przetrwanie, ale też o drogę ucieczki ze szkolnego piekła. Inaczej mogą zostać pogryzieni i w konsekwencji sami staną się żywymi trupami.

Twórcami serialu są Lee JQ, Chun Sung-il i Kim Nam-su. To kolejny po “Squid Game” i “Hellbound” koreański projekt, który pojawi się w ofercie serwisu Netflix. Czy powtórzy sukces dwóch wymienionych produkcji? To okaże się już wkrótce – premierę serialu zapowiedziano na 28 stycznia. W obsadzie znajdują się między innymi Park Ji-hu, Yoon Chan-young, Park Solomon oraz Cho Yi-hyun.

All of Us Are Dead Serial – zwiastun

Previous Article
Renfield Nicolas Cage

Nicolas Cage o tym, jakie filmy zainspirowały "jego" Drakulę. Wymienia "Wcielenie" i "The Ring - Krąg"

Next Article
Jak wygląda kompletowanie obsady do filmu?

Jak wygląda kompletowanie obsady do filmu?

Related Posts
Total
0
Share