“Teksańska masakra piłą mechaniczną” – pierwszy zwiastun nowej odsłony serii. Premiera na Netfliksie

Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun. W 2022 roku ukaże się kolejny sequel serii – morderczy Leatherface zawładnie ekranami serwisu Netflix.
Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun
Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun horroru Netfliksa / Foto Prime: Legendary Pictures, Netflix, Bad Hombre, Exurbia

Wczoraj internet obiegła wiadomość, że w przyszłym roku ukaże się nowa odsłona serii “Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Dziś dostępny jest już pierwszy zwiastun – na razie w formie teasera. Horror zadebiutuje na platformie VOD Netflix w połowie lutego 2022.

Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun nowej odsłony kultowego horroru

Zwiastun filmu “Teksańska masakra piłą mechaniczną” trwa niewiele ponad minutę i daje ograniczony wgląd w nadchodzące widowisko grozy. Ma rozbudzić apetyt widzów na pełnokrwistą całość, która nadejdzie już za dwa i pół miesiąca, 18 lutego 2022 roku. W klipie przedstawione zostaje wnętrze domu, w którym mieszka główny antagonista – Leatherface. Widzimy też psychopatę, który chwyta za tytułową piłę i terroryzuje grupę młodych ludzi.

W ostatniej scenie teasera Leatherface unosi w górę ludzką twarz – którą najpierw musiał “odebrać” nieszczęsnej ofierze. Zwiastunowi towarzyszą też slogany: “w 1974 roku narodziła się legenda horroru”; “w 2022 powraca twarz szaleństwa”.

Przyszłoroczna “Teksańska masakra piłą mechaniczną” będzie bezpośrednią kontynuacją klasycznego slashera Tobiego Hoopera z 1974 r. Oryginał uznawany jest za jeden z najlepszych horrorów wszech czasów – tak nazywają go m.in. “Total Film”, “The Guardian” czy “Esquire”. Nowa “Teksańska masakra…” to sequel retconowy, ignorujący wszystkie wydarzenia przedstawione po części pierwszej serii, a przy tym filmy jak “Następne pokolenie” (1994) czy “Piła mechaniczna 3D” (2013).

Producent Fede Álvarez obiecuje, że jego sequel “Teksańskiej masakry…” to “hardcorowy horror”, który ma jednak pewne cechy wspólne z oryginałem – “pewną dozę prostoty” i, oczywiście, tego samego antybohatera. W filmie grają Nell Hudson, Elsie Fisher, Alice Krige i William Hope.

Teksańska masakra piłą mechaniczną Zwiastun filmu Netflixa – wideo

Previous Article
Nope Jordan Peele

Jordan Peele ukończył zdjęcia do swojego nowego filmu, "Nope"

Next Article
Reacher zwiastun

Zwiastun serialu "Reacher": Alan Ritchson jako były żołnierz United States Army

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share