Ben Affleck i Ana de Armas w thrillerze erotycznym od twórcy “Fatalnego zauroczenia”

Głęboka woda Ben Affleck
Głęboka woda Ben Affleck i Ana de Armas w nowym thrillerze Adriana Lyne’a / Foto Prime: Wikimedia Commons

Ben Affleck (“Ostatni pojedynek”) i Ana de Armas (“Nie czas umierać”) pojawią się w nowym filmie Adriana Lyne’a – twórcy tak kultowych produkcji jak “Flashdance”, “Niemoralna propozycja” czy “Fatalne zauroczenie”. Możliwe, że jego nadchodzący projekt podobny będzie właśnie do ostatniego z wymienionych tytułów. Zapowiadany jest bowiem jako thriller erotyczny.

Głęboka woda Ben Affleck i Ana de Armas w dreszczowcu Adriana Lyne’a

Film nosi tytuł “Głęboka woda” i będzie pierwszym dziełem reżysera od czasu “Niewiernej” z 2002 roku. Film o zdradzie i jej konsekwencjach z Richardem Gere’em w roli głównej również był dreszczowcem pełnym scen erotycznych – to jeden z najchętniej podejmowanych przez Adriana Lyne’a gatunków. Premierę “Głębokiej wody” zaplanowano wstępnie na 2022 r.

Obraz miał ukazać się w kinach, ale twórcy postawili na dystrybucję streamingową. W Stanach Zjednoczonych “Głęboka woda” ukaże się na platformie VOD Hulu, a na arenie międzynarodowej dystrybutorem będzie Amazon Prime Video. W filmie, poza Benem Affleckiem i Aną de Armas, wystąpią też Lil Rel Howery, Finn Wittrock, Rachel Blanchard, Tracy Letts, Dash Mihok, Jacob Elordi, Kristen Connolly i Jade Fernandez. Scenariusz przygotowali Zach Helm i Sam Levinson.

De Armas i Affleck grają w thrillerze atrakcyjne, zamożne małżeństwo, które znudziło się sobą nawzajem. Para urządza między sobą gierki psychologiczne, które przyniosą mroczne konsekwencje. Wkrótce bliscy z otoczenia bohaterów zaczynają ginąć. Akcja filmu toczy się na amerykańskich przedmieściach (takich jak te, które znamy na przykład z trzeciego sezonu serialu “Ty”).

Najbardziej osławiony projekt Lyne’a, “Fatalne zauroczenie”, był nominowany do sześciu Oscarów – m.in. w kategorii najlepszy film roku.

Previous Article
The Star Wars Holiday Special Nick Acosta

"The Star Wars Holiday Special" w odświeżonej cyfrowo wersji i jakości 4K!

Next Article
Moonfall Scena otwierająca

WIDEO: 5 pierwszych minut z filmu "Moonfall" Rolanda Emmericha

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share