“Nie czas umierać”: najlepiej zarabiający film czasów pandemii

Nie czas umierać box-office
Nie czas umierać Box-office – najlepiej zarabiający film czasów pandemii / Foto Prime: Metro-Goldwyn-Mayer, Eon, Universal

Film “Nie czas umierać” rozbił bank: oficjalnie został najlepiej zarabiającą hollywoodzką produkcją od początku pandemii COVID-19. Poza granicami USA obraz “skosił” 558,2 mln dolarów, co czyni z niego przebój nawet większy niż “Szybcy i wściekli 9”.

Nie czas umierać Box-office – najlepiej zarabiający film czasów pandemii

“The Hollywood Reporter” podaje, że film zarobił prawie 559 mln USD w kinach poza USA, choć np. serwis box-office’owy “The Numbers” oszacował tę liczbę na 524 mln. Na całym świecie “Nie czas umierać” zainkasowało już więcej niż 700 mln dolarów.

Film pokonał tym samym dziewiątą odsłonę serii “Szybcy i wściekli”, która jeszcze niedawno utrzymywała tytuł najlepiej zarabiającej produkcji czasów pandemii poza granicami USA. Oba tytuły trafiły na ekrany kin dzięki wytwórni Universal Pictures.

“Nie czas umierać” to 25. z kolei film o agencie 007, Jamesie Bondzie. Obraz świetnie poradził sobie m.in. w Niemczech, Chinach i we Francji, gdzie był wielkim hitem komercyjnym. W pierwszym z tych państw bondowska produkcja zainkasowała ponad 67 mln USD.

Universal wydał też oświadczenie, że jest to jeden z najlepiej zarabiających filmów wszechczasów w Szwajcarii, Holandii, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Kto zastąpi Daniela Craiga i pojawi się jako James Bond w kolejnej odsłonie serii? Mamy swoje propozycje.

Previous Article
Zabójcza broń 5 Mel Gibson

Mel Gibson potwierdza, że wyreżyseruje film "Zabójcza broń 5"

Next Article
Marlowe Jessica Lange

Jessica Lange zagra w kryminale "Marlowe" wspólnie z Liamem Neesonem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share