Nowy film Roberta Rodrigueza, a w nim Ben Affleck i William Fichtner

Robert Rodriguez Ben Affleck
Robert Rodriguez Ben Affleck William Fichtner – wspólny film / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Robert Rodriguez, twórca takich przebojów, jak “Sin City – Miasto grzechu” czy “Desperado”, pracuje nad nowym filmem. Do obsady dreszczowca “Hypnotic” dołączył właśnie znany z sitcomu “Mamuśka” William Fichtner. Na planie zdjęciowym aktor będzie pracował między innymi z Benem Affleckiem.

Ben Affleck i William Fichtner w thrillerze Hypnotic. Reżyseruje Robert Rodriguez

“Hypnotic” zapowiadany jest jako thriller sensacyjny i powstaje dzięki wytwórniom Solstice Studios oraz Studio 8. Materiały do filmu kręcone są w mieście Austin, w stanie Teksas. To opowieść detektywa w średnim wieku, który zostaje uwikłany w zagadkę kryminalną po tym, jak jego córka przepada bez śladu. Mężczyzna wpada na trop nieprawdopodobnej działalności przestępczej i dowiaduje się o istnieniu tajnego programu rządowego.

Ben Affleck (“Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera“) prawdopodobnie występuje w filmie jako główny bohater, a ekranową córką jest 12-letnia Hala Finley (“Będziemy bohaterami”). Nie wiadomo, jaką postać zagra William Fichtner. W obsadzie thrillera “Hypnotic” znajduje się też Alice Braga (“Legion samobójców: The Suicide Squad”).

Scenariusz filmu przygotowali Robert Rodriguez i Max Borenstein. Producentami są Rodriguez, Jeff Robinov i John Graham.

Previous Article
Być jak James Bond gdzie obejrzeć

"Być jak James Bond". Dokument o Craigu i agencie 007 w ofercie HBO GO oraz CANAL+

Next Article
Szkoła uwodzenia serial

Amazon szykuje serialowy reboot "Szkoły uwodzenia"

Related Posts
Total
0
Share