WIDEO: 5 pierwszych minut z filmu “Moonfall” Rolanda Emmericha

Moonfall Scena otwierająca
Moonfall Scena otwierająca z filmu / Foto Prime: Lionsgate, UK Moonfall, Centropolis Ent., Huayi Brothers, Street Ent.

Za mniej niż dwa miesiące do kin trafi nowy film Rolanda Emmericha, twórcy m.in. “Dnia Niepodległości”. Mowa o zagadkowym widowisku science-fiction “Moonfall”. Studio Lionsgate postanowiło rozbudzić apetyt kinomanów i zamieściło na YouTubie pięciominutowy fragment obrazu.

Moonfall Scena otwierająca. Księżyc pędzi ku zagładzie

W serwisie YouTube pojawiła się scena otwierająca “Moonfall” z udziałem Halle Berry i Patricka Wilsona. W filmie tajemnicza siła powoduje, że Księżyc wypada z orbity – ciało niebieskie pędzi następnie w kierunku Ziemi, której grozi kolizja. Może ono doprowadzić do upadku ludzkości – w klasycznym, emmerichowskim geście. Z klipu promocyjnego dowiadujemy się, że za uderzenie w Księżyc może odpowiadać coś “obcego” i nieznanego pochodzenia…

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy katastroficzne

We wczesnym etapie swojej kariery Roland Emmerich wyreżyserował thriller fantastycznonaukowy “Księżyc 44”, z Michaelem Paré w roli głównej. Po latach znów powraca do tematyki lunarnej. Halle Berry występuje w “Moonfall” jako pracownica NASA, przekonana, że znalazła sposób na zbawienie ludzkości. Wszystkich zaangażowanych w akcję ratowniczą czeka jednak nie lada niespodzianka, bo Księżyc w istocie nie jest tym, czym się wydaje.

W wysokobudżetowym filmie (i potencjalnym hicie kinowym) poza Berry i Wilsonem występują także Michael Peña, Donald Sutherland, John Bradley, Wenwen Yu, Carolina Bartczak, Ava Weiss, Eme Ikwuakor i Adam LeBlanc.

Moonfall Scena otwierająca – wideo

Previous Article
Głęboka woda Ben Affleck

Ben Affleck i Ana de Armas w thrillerze erotycznym od twórcy "Fatalnego zauroczenia"

Next Article
Everything Everywhere All at Once Zwiastun

Jamie Lee Curtis i Michelle Yeoh w zwiastunie obłędnego filmu wytwórni A24

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share