Awkwafina w obsadzie filmu o Drakuli. Zagra u boku Nicolasa Cage’a

Renfield Awkwafina
Renfield Awkwafina zagra w horrorze o Drakuli / Foto Prime: Wikimedia Commons

Aktorka i raperka Awkwafina dołącza do Nicolasa Cage’a i pojawi się w nowym horrorze wytwórni Universal Pictures “Renfield”. Widowisko grozy przygotuje twórca “Wojny o jutro”, Chris McKay.

Renfield Awkwafina w obsadzie horroru o Drakuli

Projekt zapowiadany jest jako monster movie ogniskujący się na postaci Renfielda – słynnego sługusa najsłynniejszego wampira w historii. Na razie nie wiadomo, jaki typ roli zagra w filmie Awkwafina. Aktorka koreańsko-chińskiego pochodzenia pozostaje najbardziej znana ze swoich występów komediowych. Widzieliśmy ją m.in. w takich dziełach, jak “Bajecznie bogaci Azjaci”, “Ocean’s 8” czy “Jumanji: Następny poziom”.

Awkwafina dołącza do obsady, którą zasilają już Nicolas Cage i Nicholas Hoult. Pierwszy z wymienionych – dziś uchodzący za aktora charakterystycznego, by nie napisać kultowego – pojawi się w roli legendarnego Drakuli. Tytułowym Renfieldem będzie Hoult. Jego bohater to pacjent szpitala psychiatrycznego. Choć sprawia wrażenie mężczyzny obłąkanego i oderwanego od rzeczywistości, w istocie wszystko, o czym mówi, to prawda – jest on sługą upiornego krwiopijcy.

Reżyserem “Renfielda” będzie Chris McKay (“Lego Batman: Film”), a scenariusz przygotował Ryan Ridley – znany ze swojej pracy przy “Ricku i Mortym”. Obraz powstaje dla studia Universal, które w ostatnich latach chętnie odświeża znane horrorowe historie.

Previous Article
Boston Strangler David Dastmalchian

David Dastmalchian w thrillerze produkowanym przez Ridleya Scotta

Next Article
Matrix Zmartwychwstania zapowiedź

Nowy klip z filmu "Matrix Zmartwychwstania" - nostalgiczny powrót do przeszłości

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share