James Wan wyprodukował nowy serial Netfliksa, “Archive 81”. Premiera w styczniu

Archive 81 James Wan
Archive 81 James Wan wyprodukował serial Netfliksa / Foto Prime: Wikimedia Commons

James Wan – przez wielu uznawany za mistrza horroru – wyprodukował wykonawczo nadchodzący serial serwisu Netflix, “Archive 81”. Utrzymana w mrocznym klimacie opowieść inspirowana jest podgatunkiem found footage i wkrótce będzie miała swoją premierę. Serial pojawi się w ofercie giganta VOD już 14 stycznia 2022 roku. Czy uda mu się nastraszyć widzów?

Archive 81 James Wan wyprodukował serial grozy serwisu Netflix

Główną rolę w serialu gra Mamoudou Athie. Jego bohater, Dan Turner, jest archiwistą, który ima się nietypowego zlecenia. Ma odrestaurować kolekcję uszkodzonych kaset VHS – wszystkie pochodzą z 1994 roku. Mężczyzna trafia na taśmy nagrane przez dokumentalistkę Melody Pendras (Dina Shihabi), która prowadziła śledztwo w sprawie groźnej sekty. Dan wierzy, że może uratować Melody – choć rzekomo ćwierć wieku temu spotkała ją straszliwa śmierć.

W obsadzie serialu Netfliksa znajdują się również Martin Donovan, Julia Chan, Matt McGorry, Ariana Neal i Evan Jonigkeit. Jedną z reżyserek “Archive 81” jest Rebecca Thomas, kojarzona ze swoją pracą przy kultowym “Stranger Things”.

Poniżej garść zdjęć z nowego serialu produkowanego przez Jamesa Wana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Everything Everywhere All at Once Zwiastun

Jamie Lee Curtis i Michelle Yeoh w zwiastunie obłędnego filmu wytwórni A24

Next Article
Tajemnica Brokeback Mountain 2

Powstanie "Tajemnica Brokeback Mountain 2"?

Related Posts
Total
1
Share