Dwa nowe klipy z filmu “Matrix 4”: Morfeusz oferuje Neo czerwoną pigułkę

Matrix Zmartwychwstania Klipy
Matrix Zmartwychwstania Klipy promocyjne / Foto Prime: “Bloody Disgusting”, Warner Bros., Village Roadshow

Ostatni zwiastun filmu “Matrix Zmartwychwstania” ukazał się dokładnie tydzień temu, ale kampania promocyjna sequela trwa w najlepsze. Na stronie serwisu “Bloody Disgusting” pojawiły się dwa nowe klipy – fragmenty fantastycznonaukowego widowiska. Jeden z filmików to scena, w której Morfeusz oferuje Neo czerwoną pigułkę.

Matrix Zmartwychwstania Klipy z filmu na tydzień przed premierą

Postać Morfeusza została w “Matriksie 4” odmłodzona – zamiast Laurence’a Fishburne’a w kultowej roli wystąpił Yahya Abdul-Mateen II. To dla młodego aktora wyjątkowo udany rok – zaledwie kilka miesięcy temu brylował on w roli głównej w horrorze “Candyman”, produkowanym przez Jordana Peele’a.

Keanu Reeves ponownie wcielił się w postać Neo alias Thomasa Andersona. W filmie przedstawione zostają dwie rzeczywistości – jedna to życie codzienne, a drugą jest to, co kryje się “pod powierzchnią”. Neo ponownie odwiedza tytułowy Matrix i jest prześladowany przez wizje wspomnień sprzed lat. Ponownie jest zmuszany do przyjmowania niebieskich tabletek. W nowym klipie promocyjnym Morfeusz oferuje mu inną pigułkę – czerwoną.

Premiera widowiska “Matrix Zmartwychwstania” w polskich kinach odbędzie się już 22 grudnia. W obsadzie filmu pojawiają się: Reeves, Abdul-Mateen, Carrie-Anne Moss, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Brian J. Smith, Christina Ricci, Jada Pinkett Smith, Max Riemelt, Daniel Bernhardt i Lambert Wilson.

Matrix Zmartwychwstania Klipy promocyjne

Previous Article
The Munsters Rob Zombie

"The Munsters": Rob Zombie zabiera widzów na plan zdjęciowy filmu

Next Article
The Star Wars Holiday Special Nick Acosta

"The Star Wars Holiday Special" w odświeżonej cyfrowo wersji i jakości 4K!

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share