Dwa nowe klipy z filmu “Matrix 4”: Morfeusz oferuje Neo czerwoną pigułkę

Matrix Zmartwychwstania Klipy
Matrix Zmartwychwstania Klipy promocyjne / Foto Prime: “Bloody Disgusting”, Warner Bros., Village Roadshow

Ostatni zwiastun filmu “Matrix Zmartwychwstania” ukazał się dokładnie tydzień temu, ale kampania promocyjna sequela trwa w najlepsze. Na stronie serwisu “Bloody Disgusting” pojawiły się dwa nowe klipy – fragmenty fantastycznonaukowego widowiska. Jeden z filmików to scena, w której Morfeusz oferuje Neo czerwoną pigułkę.

Matrix Zmartwychwstania Klipy z filmu na tydzień przed premierą

Postać Morfeusza została w “Matriksie 4” odmłodzona – zamiast Laurence’a Fishburne’a w kultowej roli wystąpił Yahya Abdul-Mateen II. To dla młodego aktora wyjątkowo udany rok – zaledwie kilka miesięcy temu brylował on w roli głównej w horrorze “Candyman”, produkowanym przez Jordana Peele’a.

Keanu Reeves ponownie wcielił się w postać Neo alias Thomasa Andersona. W filmie przedstawione zostają dwie rzeczywistości – jedna to życie codzienne, a drugą jest to, co kryje się “pod powierzchnią”. Neo ponownie odwiedza tytułowy Matrix i jest prześladowany przez wizje wspomnień sprzed lat. Ponownie jest zmuszany do przyjmowania niebieskich tabletek. W nowym klipie promocyjnym Morfeusz oferuje mu inną pigułkę – czerwoną.

Premiera widowiska “Matrix Zmartwychwstania” w polskich kinach odbędzie się już 22 grudnia. W obsadzie filmu pojawiają się: Reeves, Abdul-Mateen, Carrie-Anne Moss, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Brian J. Smith, Christina Ricci, Jada Pinkett Smith, Max Riemelt, Daniel Bernhardt i Lambert Wilson.

Matrix Zmartwychwstania Klipy promocyjne

Previous Article
The Munsters Rob Zombie

"The Munsters": Rob Zombie zabiera widzów na plan zdjęciowy filmu

Next Article
The Star Wars Holiday Special Nick Acosta

"The Star Wars Holiday Special" w odświeżonej cyfrowo wersji i jakości 4K!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share