Netflix: Elvira, władczyni ciemności, została prowadzącą nowego programu

Elvira Netflix
Elvira Netflix – nowy program / Foto Prime Movies: Netflix – kanał serwisu na YouTubie

Październik na Netfliksie upłynie pod znakiem opowieści z dreszczykiem. Podczas gdy fani grozy odliczają dni do halloween, gigant streamingowy rusza z kampanią promocyjną swoich gorących, horrorowych premier. Z tej okazji do współpracy zaproszono samą Elvirę, władczynię ciemności.

Elvira – program Netflix & Chills o terapii horrorem

Elvira to alter ego aktorki Cassandry Peterson. Gwiazda małego ekranu zasłynęła jako prezenterka programu  “Movie Macabre”, który poświęcony był kinu grozy – zwłaszcza temu klasy “B”. Był on nadawany w latach osiemdziesiątych. Teraz Elvira powróci w tej samej roli, tyle że współpracę zaoferował jej Netflix.

Słynna Władczyni ciemności będzie prowadzącą nowego programu, “Netflix & Chills”, którego kolejne odsłony mają ukazywać się w październiku na YouTubie i w mediach społecznościowych. Zaplanowano kilkanaście odcinków, które poświęcone będą horrorowym premierom z tego miesiąca.

W sieci pojawił się pierwszy klip, mający formę teasera – jego tytuł to “Poznajcie Dr Elvirę”. Bohaterem nagrania jest mężczyzna odwiedzający psychiatrę – w tej roli, oczywiście, Cassandra Peterson. Pacjent opowiada o swoich lękach i obawach – szybko okazuje się, że boi się praktycznie wszystkiego.

Elvira odpowiada pacjentowi, że niepokój i stres to “potwory z szafy współczesności”. Okazuje się, że pomocne w przezwyciężaniu strachu mogą okazać się filmy grozy. Receptą doktor Elviry są październikowe horrory Netfliksa: “Hormony jak adrenalina, kortyzol czy noradrenalina poprawiają nasz nastrój. Co przyprawia was o gęsią skórkę? Może absolutna ciemność? Horrory i thrillery są dobre dla waszego zdrowia.”

W kolejnych odcinkach programu “Netflix & Chills” Elvira, władczyni ciemności będzie opowiadała o nowościach z katalogu giganta rynku VOD. W październiku ofertę Netfliksa zasilają takie premiery, jak “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”, “Ktoś jest w twoim domu”, “Nocne kły” czy 3. sezon serialu “Ty”.

Previous Article
Tyler Perry Help

Tyler Perry i scenarzysta "Star Trek: Discovery" pracują przy nowym thrillerze Blumhouse'a

Next Article
50 Years of Walt Disney World Christina Aguilera

Program specjalny ABC na 50-lecie Walt Disney World. Aguilera, Goldberg i Bailey w Pałacu Disneya

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share