Oto Rodzina Potwornickich: zdjęcie z planu “The Munsters” Roba Zombiego

The Munsters zdjęcie z planu
The Munsters zdjęcie z planu / Foto AZN: Universal Studios; Instagram.com/robzombieofficial

Wygląda na to, że dom Rodziny Potwornickich przy ulicy 1313 Mockingbird Lane jest już gotowy, by w nim zamieszkać. Rob Zombie podzielił się zdjęciem obsady swojego nowego filmu, “The Munsters”. Aktorzy pozują na tle posiadłości, której nie powstydziliby się Addamsowie.

The Munsters Zdjęcie z planu – członkowie obsady

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu filmu “The Munsters”. Tytułowi bohaterowie siedzą na nim przed upiornym, porośniętym suchymi gałęziami domostwem. Rodzinę Potwornickich grają: Sheri Moon Zombie – występująca jako Lily Munster, Jeff Daniel Phillips – występujący jako Herman Munster oraz Daniel Roebuck – wcielający się w Dziadka i wampirzego hrabię.

Fotografia udostępniona przez Roba Zombiego i studio Universal rozwiewa wszelkie obawy fanów oryginalnego serialu: w filmowym reboocie bohaterowie wierni będą telewizyjnym Munsterom; są do nich łudząco podobni.

Film “The Munsters” powstaje dzięki wytwórni Universal Home Entertainment i prawdopodobnie ukaże się na platformie VOD Peacock. W obsadzie znajdują się też Richard Brake, Cassandra Peterson (czyli słynna Elvira, władczyni ciemności) i Jorge Garcia.

Serial telewizyjny “The Munsters” z lat 1964–1966 był hitem małego ekranu i dziś uznawany jest za klasykę. Jego bohaterami byli członkowie rodziny “przyjaznych potworów”, mieszkający na amerykańskich przedmieściach.

Previous Article
MCU opóźnienia

Filmy z kanonu Marvel Cinematic Universe z potężnymi opóźnieniami: znamy daty premier

Next Article
Being the Ricardos zwiastun

"Being the Ricardos": Nicole Kidman i Javier Bardem w zwiastunie filmu o aktorce Lucille Ball

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share