“The Munsters” – nowe zdjęcie z filmu. Richard Brake jako szalony naukowiec

The Munsters Richard Brake
The Munsters Richard Brake na zdjęciu z filmu / Foto Prime Movies: instagram.com/robzombieofficial

Rob Zombie promuje swój film “The Munsters” – nadchodzącą, pełnometrażową adaptację znanego amerykańskiego sitcomu. W mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie z udziałem Richarda Brake’a. Aktor występuje w filmie jako doktor Henry Augustus Wolfgang.

The Munsters Richard Brake jako obłąkany naukowiec

Wolfgang jest jedną z postaci, które poznamy w filmowej wersji “The Munsters”. Zgodnie z opisem Zombiego na Instagramie jest on “najpopularniejszym szalonym naukowcem w całej Transylwanii”. Reżyser zakończył swój post retorycznym pytaniem: “Ciekawe, co doktor Wolfgang wniesie do naszego świata Bogów i Potwornickich?” (pisownia oryginalna: “Gods and Munsters”).

Fotografia na Instagramie jest pierwszą, która przedstawia postać Richarda Brake’a. Aktor wystąpił dotychczas w trzech projektach kontrowersyjnego reżysera: “Halloween II” (2009), “31” (2016) i “3 from Hell” (2019). Ze swojej nowej roli jest najwyraźniej dumny. Oto jego wpis na Twitterze:

— Trzymałem sztamę ze Szturmowcami, zabiłem rodziców Batmana i zagościłem w uniwersum marvelowskim. Ale to… To jest spełnienie moich dziecięcych marzeń. Potworniccy! Jestem podekscytowany z powodu tej współpracy.

W filmie “The Munsters” grają też Sheri Moon Zombie, Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck i Cassandra “Elvira” Peterson. Obraz o rodzinie przyjaznych potworów, zamieszkujących amerykańskie przedmieścia, prawdopodobnie będzie miał swoją premierę na platformie VOD Peacock.

Previous Article
Treatment Brian J. Smith

Brian J. Smith ("Sense8") w horrorze psychologicznym o tematyce gejowskiej

Next Article
Silent Night Keira Knightley

Świąteczny koniec świata: Keira Knightley w apokaliptycznej komedii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share