Pierwszy klip z filmu Guillermo del Toro “Zaułek koszmarów”. W rolach głównych Cooper i Blanchett

Zaułek koszmarów Scena z filmu
Zaułek koszmarów Scena z filmu / Foto Prime: Searchlight Pictures, TSG Entert., Double Dare You

W sieci pojawił się pierwszy klip z filmu “Zaułek koszmarów” w reżyserii Guillermo del Toro. Thriller psychologiczny zanotuje swoją polską premierę 28 stycznia 2022 roku, a jeszcze w tym miesiącu ukaże się w Stanach Zjednoczonych. W promocyjnej scenie występują Cate Blanchett i Bradley Cooper.

Zaułek koszmarów Scena z filmu – Cooper, Blanchett i ich aktorskie czary

W klipie, który można znaleźć na youtube’owym kanale serwisu “Bloody Disgusting”, Stanton Carlisle (Bradley Cooper) odwiedza doktor psychiatrii Lilith Ritter (Cate Blanchett) w jej gustownie urządzonym gabinecie terapeutycznym. Ich spotkaniu towarzyszy duszna aura tajemniczości, typowa dla kina noir. Coopera gra w filmie dziarskiego manipulanta, a Blanchett – postać, która okaże się jeszcze bardziej niebezpieczna niż on sam.

“Zaułek koszmarów” ma ukazać się w USA i Kanadzie 17 grudnia, a 21 grudnia w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Światowa, uroczysta premiera filmu miała miejsce w Nowym Jorku, w Alice Tully Hall na samym początku miesiąca.

Del Toro opisuje “Zaułek koszmarów” jako thriller w stylistyce kina neo-noir. Jest to opowieść o “pokusie i zdradzie”, a główny bohater, Stanton “Stan” Carlisle, to pracownik wędrownego cyrku. Jest on zawadiackim i charyzmatycznym mężczyzną, który potrafi czarować słowem i doskonale manipuluje nowo poznanymi ludźmi. Przyciąga uwagę doktor Ritter, która sama kryje pewną tajemnicę.

W filmie występują również Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Rooney Mara, Mary Steenburgen, Holt McCallany oraz Clifton Collins Jr. “Zaułek koszmarów” stanowi ekranizację książki Williama Lindsaya Greshama z 1946 roku.

Zaułek koszmarów Scena z filmu – wideo

Previous Article
The Requin Alicia Silverstone

Alicia Silverstone i jej nowe, tym razem nie "słodkie" zmartwienia. Zwiastun thrillera "The Requin"

Next Article
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window zwiastun

Kristen Bell gwiazdą serialu Netfliksa o niemożliwym do zapamiętania tytule

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share