Kristen Bell gwiazdą serialu Netfliksa o niemożliwym do zapamiętania tytule

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window zwiastun
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window Zwiastun serialu / Foto Prime: Netflix

Czternaście. Tyle słów liczy sobie tytuł nowego serialu z udziałem Kristen Bell. Aktorka znana jako słynna ekranowa Weronika Mars wystąpiła w odcinkowej produkcji Netfliksa “The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window” (tytuł uproszczony “The Woman in the House”). Właśnie ukazał się zwiastun serialu.

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window Zwiastun serialu Netfliksa

Serial koncentruje się na losach Anny (w tej roli Bell) – kobiety, dla której każdy dzień jest dokładnie taki sam. Bohaterka chwyta za lampkę ulubionego wina i obserwuje, jak życie poza domem toczy się bez jej udziału. Nieoczekiwanie w sąsiedztwie pojawia się przystojny sąsiad, który zamieszkuje po drugiej stronie ulicy wspólnie z córką. Anna czuje – pierwszy raz od dawna – że coś może ułożyć się w jej życiu. Nagle zostaje świadkiem brutalnego zabójstwa.

Atrakcyjnego sąsiada, Neila, zagrał Tom Riley. W obsadzie “The Woman in the House” znajdują się również: Mary Holland, Michael Ealy, Shelley Hennig, Christina Anthony, Samsara Yett, Cameron Britton i Benjamin Levy Aguilar. Premierę na Netfliksie zaplanowano na 28 stycznia 2022 roku. Twórcami “The Woman in the House” są Rachel Ramras, Hugh Davidson i Larry Dorf, a jednym z producentów wykonawczych jest Will Ferrell.

Kristen Bell grała w przeszłości tytułową bohaterkę serialu “Weronika Mars”, a niedawno widzieliśmy ją w dobrze przyjętym serialu komediowym “Dobre miejsce”. Za kreację Eleanor Bell była nominowana do Złotego Globu. Aktorka wystąpiła też w filmach “Latynoski ogier”, “Burleska” z Christiną Aguilerą czy “Złe mamuśki”.

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window Zwiastun – wideo

Previous Article
Zaułek koszmarów Scena z filmu

Pierwszy klip z filmu Guillermo del Toro "Zaułek koszmarów". W rolach głównych Cooper i Blanchett

Next Article
Warhunt zwiastun

Mickey Rourke gwiazdą wojennego horroru "Warhunt" (ZWIASTUN)

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share