Zwiastun dreszczowca “Zaułek koszmarów”, a w nim Bradley Cooper i Cate Blanchett

Zaułek koszmarów zwiastun
Zaułek koszmarów zwiastun filmu / Foto Prime: TSG Entertainment, Searchlight Pictures, Double Dare You

Do sieci wpłynął nowy zwiastun filmu “Zaułek koszmarów”, wyprodukowanego przez Guillermo del Toro – w rolach głównych Bradley Cooper i Cate Blanchett. Już teraz widać, że będzie to thriller osnuty wyjątkowo surrealistyczną atmosferą.

Zaułek koszmarów Zwiastun nowego filmu z Cooperem i Blanchett

Wiele wskazuje na to, że “Zaułek koszmarów” okaże się jednym z najbardziej widowiskowych filmów najbliższych miesięcy. Wizualnie produkcja Guillermo del Toro zapiera dech w piersi – uwagę zwracają abstrakcyjne zdjęcia Dana Laustsena (stałego współpracownika reżysera) oraz dopracowana scenografia Tamary Deverell. Polska premiera filmu odbędzie się 28 stycznia 2022 roku. Amerykańska zaś – 17 grudnia 2021.

Del Toro opisuje “Zaułek koszmarów” jako thriller w stylistyce kina noir. Jest to opowieść o “pokusie i zdradzie”, a główny bohater, Stanton Carlisle (Bradley Cooper), to pracownik wędrownego cyrku. Jest on zawadiackim i charyzmatycznym mężczyzną, który potrafi czarować słowem i doskonale manipuluje nowo poznanymi ludźmi. Przyciąga uwagę doktor psychiatrii Lilith Ritter (Cate Blanchett), która w istocie okazuje się jeszcze bardziej niebezpieczna niż on sam.

W filmie występują również Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Rooney Mara, Mary Steenburgen, Holt McCallany oraz Clifton Collins Jr. “Zaułek koszmarów” stanowi ekranizację książki Williama Lindsaya Greshama z 1946 roku.

Zaułek koszmarów Zwiastun – wideo

Previous Article
Hawkeye Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk wystąpił w serialu Marvela "Hawkeye". Pojawił się na disnejowskiej premierze w Kalifornii

Next Article
Powrót do tamtych dni zwiastun

"Powrót do tamtych dni" - zwiastun nostalgicznego dramatu z Maciejem Stuhrem i Weroniką Książkiewicz

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share