“Halloween Ends”: Kyle Richards z większą rolą w kolejnej odsłonie serii; informacje o starcie zdjęć

Halloween Ends Kyle Richards
Halloween Ends Kyle Richards powróci jako Lindsey Wallace / Foto Prime: Universal, Miramax, Blumhouse, Trancas International

Serwis “Variety” potwierdza to, co dotychczas pozostawało raczej w sferze domysłów: Kyle Richards na pewno powróci w filmie “Halloween Ends”. Przyszłoroczny sequel serii o Michaelu Myersie będzie dla postaci Lindsey Wallace wyjątkowy. Bohaterka ma dostać w nim większą rolę. Wiadomo też, kiedy ruszają zdjęcia do filmu.

Halloween Ends Kyle Richards powróci jako Lindsey Wallace

Postać pojawiła się po raz pierwszy w klasycznym “Halloween” Johna Carpentera (1978), a w październiku premierę miał najnowszy sequel – “Halloween zabija” – w którym przywrócono dorosłą już Lindsey. W oryginale była ona dziewczynką, nad którą w wieczór 31 października sprawuje opiekę Laurie Strode (Jamie Lee Curtis). W kontynuacji Lindsey to już dojrzała i odważna kobieta, która sama próbuje uchronić przed Michaelem Myersem grupę młodych osób.

Niedawno reżyser David Gordon Green zapowiedział, że w filmie “Halloween Ends” możemy “zobaczyć więcej Lindsey Wallace”. Teraz serwis “Variety” informuje, że w przyszłorocznej kontynuacji znajdzie się więcej miejsca dla bohaterki. Przepisano scenariusz, by Lindsey dostała lepszą ekspozycję. Fani serii bardzo ciepło ocenili występ Kyle Richards w “Halloween zabija” i z tego powodu aktorka zagra wydatniejszą rolę w nadchodzącej części serii.

Czytaj też: “Halloween zabija” – recenzja. Piękna oda do slashera, horror o amerykańskich lękach

Halloween Ends Kiedy początek zdjęć do filmu?

Richards powiedziała:

— W przypadku “Halloween zabija” ja i Jamie (Lee Curtis – przyp.) widywałyśmy się na planie zdjęciowym, ale nie miałyśmy żadnej wspólnej sceny. Mam nadzieję, że dostaniemy ją w sequelu. Nie mogę na razie mówić o swojej historii w “Halloween Ends”, ale wyjawię, że zdjęcia ruszają w styczniu. Jestem podekscytowana na myśl o współpracy z Jamie i Davidem Gordonem Greenem.

Premierę slashera “Halloween Ends” zaplanowano na 14 października 2022 roku.

Previous Article
People's Choice Awards 2021

Christina Aguilera Ikoną Muzyki, The Rock z 3 nagrodami. 47. gala rozdania statuetek People's Choice

Next Article
I tak po prostu... Premiera

Premiera HBO: serial "I tak po prostu...". Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share