Reżyser “Halloween zabija”: Kyle Richards powróci jako Lindsey Wallace w kolejnym sequelu

Już w przyszłym roku ukaże się kolejny film z serii o Michaelu Myersie – “Halloween Ends”. Wygląda na to, że Kyle Richards znów zagra w nim Lindsey Wallace.
Halloween zabija Kyle Richards
Halloween zabija Kyle Richards powróci w kolejnym sequelu / Foto AZN: Universal, Miramax, Blumhouse, Trancas International

W filmie “Halloween zabija”, który od piątku gości na ekranach polskich kin, pojawia się Kyle Richards. Aktorka i celebrytka powraca w horrorze jako Lindsey Wallace – grała tę postać już w oryginalnym “Halloween” Johna Carpentera (1978). Wygląda na to, że Richards wystąpi również w przyszłorocznej kontynuacji serii.

Halloween zabija Kyle Richards powróci w sequelu

Siostrzenicą Kyle Richards jest Paris Hilton. Richards, najbardziej kojarzona z reality show “Żony Beverly Hills”, była aktorką dziecięcą i jako dziewięciolatka wystąpiła w horrorze “Halloween” Johna Carpentera, który dziś uchodzi za klasykę w swoim gatunku. Zagrała postać małej Lindsey Wallace – dziewczynki, którą opiekuje się Laurie Strode (Jamie Lee Curtis). W halloweenową noc obie poznają psychopatycznego Michaela Myersa.

Richards powróciła do swojej kultowej roli w slasherze Davida Gordona Greena “Halloween zabija”, choć nie miała w filmie żadnej wspólnej sceny z Curtis. Wygląda na to, że 52-latka pojawi się także w przyszłorocznym sequelu – “Halloween Ends”. W rozmowie z serwisem “Entertainment Weekly” Green powiedział:

— Świetnie bawiliśmy się na planie. W “Halloween” Carpentera jest taka scena, gdy Lindsey i Tommy znajdują się na piętrze, wkrótce po konfrontacji z Michaelem Myersem. Laurie prosi ich, by sprowadzili pomoc, jest ich obrońcą. Świetną rzeczą jest to, że w “Halloween zabija” historia zatoczyła koło – mamy tu scenę na placu zabaw, w której Lindsey przybiera podobną postawę, chce ochronić grupę dzieci. Doszło do fajnego odwrócenia ról, a Lindsey, jako postać, dojrzała w “Halloween zabija”. Myślę, że zobaczymy ją w nadchodzącym “Halloween”.

Recenzję filmu “Halloween zabija” przeczytacie tutaj. Kontynuacja, “Halloween Ends”, ukaże się 14 października 2022 roku.

Previous Article
Hayden Christensen Ahsoka

Hayden Christensen wraca do świata "Gwiezdnych wojen" - zagra Anakina w serialu "Ahsoka"

Next Article
The Christmas House 2: Deck Those Halls

Jonathan Bennett, Treat Williams i Robert Buckley w sequelu "The Christmas House". Znamy datę premiery

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share