Premiera HBO: serial “I tak po prostu…”. Kontynuacja “Seksu w wielkim mieście”

I tak po prostu... Premiera
I tak po prostu… Premiera serialu / Foto Prime: HBO Max, WarnerMedia Direct

“Seks w wielkim mieście” wraca na ekrany telewizyjne. Revival kultowego serialu, “I tak po prostu…”, właśnie dziś debiutuje na platformie HBO Max w Stanach Zjednoczonych i na HBO GO w Polsce. I choć nowojorskie bohaterki nie powracają w pełnym składzie, to nadal wielkie medialne wydarzenie bez precedensu.

I tak po prostu… Premiera kontynuacji Seksu w wielkim mieście

W serialu, określanym jako “revival”, powracają Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis oraz Chris North – jako Mr Big. Kim Cattrall – słynna Samantha Jones, ekspertka do spraw seksu – nie powtórzyła swojej roli. Wiemy o tym już od grudnia 2020 roku. W międzyczasie aktorka zyskała własny serial, w którym gra główną postać – tytuł to “Obłudna gra”.

W serialu “I tak po prostu…” główne bohaterki odkrywają blaski i cienie życia po pięćdziesiątce. “Harper’s Bazaar” donosi, że akcja dzieje się po wydarzeniach z filmowego “Seksu w wielkim mieście 2” (2010).

Poza Parker, Davis i Nixon w “revivalu” występują również: Mario Cantone (jako Anthony Marentino), Willie Garson (Stanford Blatch), David Eigenberg (Steve Brady), Evan Handler (Harry Goldenblatt), Nicole Ari Parker, Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Julie Halston, Brenda Vaccaro i Christopher Jackson. Dla Garsona była to ostatnia rola w karierze – aktor zmarł w wieku 57 lat pod koniec września.

Pierwszy odcinek “I tak po prostu…” trwa czterdzieści trzy minuty i został wyreżyserowany przez Michaela Patricka Kinga. W planach jest emisja dziesięciu epizodów. Dwa pierwsze są dostępne do obejrzenia już teraz. Kolejny ma swoją premierę 16 grudnia.

I tak po prostu… Premiera serialu; zwiastun

Previous Article
Halloween Ends Kyle Richards

"Halloween Ends": Kyle Richards z większą rolą w kolejnej odsłonie serii; informacje o starcie zdjęć

Next Article
Piękna katastrofa film

Dylan Sprouse i Virginia Gardner w filmie od twórców serii "After"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share